Deep Blue Club

1500’lü Yıllarda Koronavirüsü Bilen Ünlü Kahin: Nostradamus

Son güncelleme:

Kendi ölümünü bile bilen Fransız hekim ve kahin Nostradamus’un Çin’de yayılacak salgın hastalık kehaneti tuttu!
Fransız hekim ve kahin olarak bilinen Nostradamus birçok kehaneti ile oldukça ünlü. Fakatiki kehaneti dünyada tüyler ürpertiyor. Birisi kendi ölümü diğeri ise yeni bir virüsün ortaya çıkacağını iddia etmesi.

İlk olarak ölümü ile başlayacaksak, kendi ölümünü bilmesini anlatan olay ise tam şöyle: Gut romatizması ve su toplaması nedeniyle durumu ağırlaşan Nostradamus, 1 Haziran 1566 gecesi kendisine “iyi geceler” diyen papaza şu cevabı verir: “Bu son gecem. Sabaha ölmüş olacağım.” Nostradamus, 2 Temmuz 1566 sabahı, 62 yaşındayken odasında ölü bulundu. Böylece Nostradamus’un son kehaneti de kendi ölümü oldu.

Dünyanın farklı bölgelerinde peş peşe meydana gelen depremler, yaşanan büyük yangınları da bilen ve hatta notredame kilisesinin yanacağını tek tek anlatan ünlü kahin, aslında her şeyi 1500’lü yaşadığı yıllarda öngörmüştü.

Bu kehanetlerin en büyüğü de ortaya çıkan Koronavirüs kehaneti oldu. Nostradamus Her ne kadar bu hastalıkların Amerika’da büyük sorunlara ve ölümlere yol açacağını söylemiş olsa da şu anda tüm dünyanın panikle izlediği yeni virüs ve salgın Çin’de ortaya çıktı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.