+18 Film Yıldızı Çok Merak Edilen O Soruya Yanıt Verdi

Son güncelleme:

ABD’li yetişkin film yıldızı Lana Rhoades, erkekte aradığı sadece bir şey olduğunu belirtti. Ayrıca Rhoades yalnızlıktan bıktığını belirterek “Parası olan bir erkeğe ihtiyacım yok” dedi.

Instagram’da 6.5 milyon, Youtube’da ise 400 bine yakın takipçisi bulunan Lana Rhoades ayrıca dünyada en çok aranan yetişkin film yıldızı olarak biliyor. Üstelik Lana Rhoades hem sosyal medya paylaşımları hem de yaptığı açıklamalarla gündemde kalmayı başarıyor. Youtube kanalında paylaştığı içeriklerle de adından söz ettiren Rhoades belkide takipçileri tarafından en çok merak edilen soruyu cevaplayarak dikkatleri yine kendine çekti.

Güzelliği ile büyüleyen 23 yaşındaki Rhoades, yalnızlıktan bıktığını belirtti. Kendi parasını kendi kazandığını anlatan genç yıldız, “Parası olan bir erkeğe ihtiyacım yok.” İfadelerini kullandı.

Rhoades, “Bir işi olan erkekle flört edeceğim. Her şeyimi kendim karşılıyorum. Bana bir şeyler verecek birine ihtiyacım yok” dedi.

Bir erkekte ilk aradığı şeyin “doğal çekim” olduğunu ifade eden Rhoades, “Dünyanın en seksi erkeği olabilirsiniz fakat size karşı bunu hissetmiyorsam, bununla ilgilenmem” şeklinde konuştu.

Lana Rhoades, Youtube kanalında hayranlarından gelen soruları da yanıtladı. 2019’un en çok aranan yetişkin film yıldızı seçilen 23 yaşındaki Rhoades, “Cinsel ilişkide, penis boyu önemli mi?” sorusuna yanıt verdi.

Genç oyuncu, “Bence penis boyunun üzerine kafa yorulduğu kadar bir önemi yok. Hepsi iyi hissettiriyor” dedi.

 

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.