+18 Sahneleriyle Dikkat Çeken Popüler Netflix Dizileri!

Netflix’de En Çok İzlenen +18 Diziler

Netflix’in popüler +18 dizilerini sizler için derledik! Netflix’de popüler dizilerin birbirinden farklı heyecan verici, ateşli birçok sahnesi bulunuyor. Özellike son zamanlarda Netflix’in yeni yapımları dikkat çekmeye başladı! Sizler için yakın zamanda Netflix’de popüler olan ve erotik sahneleriyle dikkat çeken dizileri derledik!

+18 Sahneleriyle Dikkat Çeken Popüler Netflix Dizilerini Sizler İçin Derledik!

Who Killed Sara? (2021)

who killed sara?

Yıllar önce kardeşinin ölümü ile suçlanan Alex Guzman karakteri hapisten çıktıktan sonra kardeşinin ölümüne kimin sebep olduğunu öğrenmek ve onu hapse sürükleyen aileden intikam almak ister. Dizi Elisa ve Alex’in ateşli sahnelerini tüm çıplaklığıyla gözler önüne serüyor. Aynı zamanda iki evli gey karakterinin malum sahneleri, Sara’nın erkek arkadaşının babası ile malum sahnesi, ve kumarhanenin altında işletilen gizli bir bölmedeki kadınların tüm çıplaklığıyla gösterilmesi izleyenleri hayrete düşürüyor!

White Lines (2020)

White Lines

İbiza’da geçen dizide yıllar önce bir DJ’in ortadan kaybolmasının ardından adaya gelerek kardeşinin kaybolmasının izini süren bir kadının hikayesini anlatıyor. Dizide Zoe Walker karakteri ile Boxer olarak bilinen Duarte Silva karakterinin ateşli sahneleri izleyenleri büyüledi! Dizi aynı zamanda birçok erotik sahnesiyle dikkat çekti!

Valeria (2020)

Valeria

İşinde ve evliliğinde sorunlar yaşayan bir yazarın kendini keşfetmesini konu alan mini dizide Valeria karakteri yazmaya çalıştığı erotik romanı için kendini keşfetmesi ve romanı yazması için gerçek şehvetli bir ilişkiye başlaması üzerine dizi birçok erotik sahnesi ile dikkatleri üzerine çekti!

Sex/Life (2021)

Sex Life

Evli ve çocukları olan bir kadın sürekli eski sevgilisini hayal eder ve eski sevgilisinin tekrar hayatına girmesiyle cinsel geçmişi ve gerçek yaşamı arasında kalır. Netflix’in popüler dizilerinden olan Sex Life malum sahneleri ile top listeye ulaştı!

Bridgerton (2020)

Bridgerton

Londra’da evlilik çağına gelmiş kızların düzenlenen davetlerde kendilerine eş araması ve dizinin başrolü olan Daphne’nin düke ile aralarında geçen olayları konu edinmektedir aynı zamanda dizi çok fazla cinsel sahneleri ile dikkat çekti. Dizi, başrol oyuncusu olan Daphne karakterinin ilk cinsel deneyimleri ve yaşadığı hazları gözler önüne seriyor

Easy (2019)

Easy

Şikago’da yaşayan gençlerin günlük rutinlerini anlatan dizide açık sahneler dikkat çekiyor!

Toy Boy (2019)

Toy Boy

Genç bir striptizci olan Hugo karakterinin işlemediği bir cinayetle suçlanması ardından hayatının gidişatının tamamen değişmesini konu alan dizide başroldeki Hugo, Trina ve daha birçok karakterin ateşli sahneleri gözler önüne seriliyor!

Orange Is The New Black (2019)

Orange is the new black

Hapishanede kadınların yaşam hikayesini ve olayları konu edinen dizide lezbiyen sahneleri ve çıplaklığın üst seviyede olduğu dizi +18 diziler arasında sahneleriyle çok popüler!

Freud (2020)

Freud

Freud’un erken dönemini konu almıştır. Dizi çıplak sahneleri ile Netflix yapımı diziler arasında dikkatleri üzerine çekmeye başardı!

Narcos (2017)

Narcos

Pablo Escobar’ın hayat hikayesini konu alan dizide birçok ateşLi sahne bulunmakta. Özellikle ilk bölümünde Escobar’ın ateşli sahnesi izleyenlerin libidosunu yükseltti!

You (2019)

You

Obsesif bir gencin aşık olduğu kadınları takıntı haline getirip onları sadece kendine ait olmaları için birçok suça karışır. Dizinin şehvetli sahneleri en çok dikkat çeken dizi sahneleri arasında!

Feel Good (2021)

Feel Good

Bir kadın ilk defa bir kadın ile birliktelik yaşamaya başlar ve bu konuda uyum sorunu yaşar. Bir dargın bir barışık ikilinin ateşli sahneleri dikkat çekiyor!

Bonding (2021)

Bonding

Bonding dizisi anlatılmaz yaşanır! Dizide cinsel içerikli her şey mevcut! Her sahnesiyle dikkat çeken ve insanın tüylerini diken diken eden dizi, Netflix’de +18 sahneleriyle izleyenleri şaşırtan diziler arasında!

Elite (2018)

Elite

İşçi sınıfından gelen üç genç özel bir okulda eğitim görmeye başlar ve zengin öğrenciler tarafından hiç hoş karşılanmazlar. Dizi gençlik dizisidir ve erotizm çok fazladır. Elite dizisi yine Netflix’in en popüler dizileri arasındadır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.