+18 Sahneleriyle Dikkat Çeken Tv Programı: Too Hot To Handle

Son güncelleme:

Netflix’in popüler reality tv şovlarından biri olan Too Hot To Handle kısa sürede çok fazla izlenme aldı!  Laura Gibson ve Charlie Bennett tarafından geliştirilen ilk sezonu 2020 yılında yayınlanan şov programı izleyenler tarafından ilgiyle karşılandı!

Gördüğünüz tüm programları unutun! İngiliz yapımı olan şov programı bildiğiniz programlara benzemiyor! Çok farklı bir konseptle seyirci karşısına çıkan program programa alınan kadrosuyla da çok konuşuldu! Birbirinden seksi bu kadroya ve şov programının formatına birlikte göz atalım!

Too Hot To Handle 2020 yılı ilk sezon tanıtım afişi!

Şov Programının Formatı!

Too Hot To Handle

Too Hot To Handle bir reality tv şovudur. Laura Gibson ve Charlie Bennett tarafından geliştirilmiştir.17 Nisan 2020’de Netflix platformunda yayınlanmıştır. Şov programının ilk sezonu 8 bölümden oluşmaktadır. Şov’un içerisinde yarışmacılara sezon içinde uymaları gereken birçok kural bulunmaktadır. Ve bu kuralları yarışmacılara “Lana” isimli sanal bir asistan anlatmaktadır.

Too Hot To Handle

Şov on kişilik bir grubun dört hafta sonunda 100000$ kazanmalarını sağlayacak sahil kenarındaki bir tesise götürülmesiyle başlıyor. Bu tesiste birbirinden seksi 10 kadın ve erkek yarışmacı bulunuyor.

Bu seksi yarışmacıların arasında büyük bir cinsel çekim bulunmakta fakat bu cinsel çekimlerine karşı koyarak sadece duygusal yönden insanlarla arkadaşlık kurmaları isteniyor. 100000$ kazanabilmeleri için tesiste hiçbir şekilde cinsel temas yaşanmaması kurallar dahilinde! Yani öpüşme, seks veya herhangi bir yakınlaşma ile kazanacakları paradan bir miktar eksiliyor. Örneğin; öpüşmek 3000$, seks 6000$ toplam ödül miktarından düşülmektedir.

Too Hot to Handle ilk sezon

Reality Şov’un yarısında 4 yarışmacı daha eklenir. Toplamda 14 yarışmacı olması gerekirken aralarından kimseyle hiçbir şekilde iletişim kuramayan yarışmacılar yarışmadan diskalifiye oluyor!

Too Hot To Handle’ın Seksi Kadrosu!

Too Hot to Handle şov programının seksi kadrosu!

Too Hot To Handle isimli şov programı formatı ile ilk sezonunda en çok izlenen realty şov programları arasında yerini aldı! Fakat onun haricinde şov programına katılan birbirinden seksi yarışmacılar sosyal medyada çok büyük yankı uyandırdı! Şov programında cinsel yakınlaşma yasak olmasına rağmen birbirinden seksi bu yarışmacıların birbirine karşı koyabilmesi neredeyse imkansız! Ayrıca şov programı bittikten sonra da yarışmacılar sosyal medyada çok büyük destek gördü ve görmeye devam ediyor!

İşte sizler için derlediğimiz Too Hot To Handle programının birbirinden seksi yarışmacıları!

Francesca Farago

Francesca Farago

Francesca Farago, 27 yaşında ve Kanadalı! Programdan sonra da ününü devam ettiren Farago’nun Instagram’da 5,6 milyon takipçisi bulunuyor. Ayrıca programdan sonra birçok ünlü firmayla anlaşarak adından söz ettirmeyi başardı! Francesca Farago instagramda yaptığı bikinili paylaşımlarıyla herkesin nefesini kesmeye devam ediyor!

Bu kadına hayır diyebilmek çok zor! Bu yüzden şov programında kural ihlali yapan ilk yarışmacı! Programda duygusal bağı bir diğer yarışmacı olan Harry Jowsey ile yakalayan Farago program bittikten sonra da ilişkisini bir müddet sürdürdü!

Harry Jowsey

Harry Jowsey

24 yaşındaki Harry Jowsey Too Hot To Handle programında Francesca Farago ile yaşadığı aşk ile gündemden düşmedi! Programda çok iyi enerji yakalayan ikili günlük hayatlarında da ilişkilerini bir müddet devam ettirdi. Harry Jowsey ekranlardan seyirciye yansıyan güler yüzlü enerjisiyle ve seksi vücudu ile herkesi etkilemeyi başardı!

Chloe Veitch

Chloe Veitch

Chloe Veitch, İngiliz güzel… Chloe’yi anlatmaya kelimeler yetmez! Bu tatlı, şımarık güzel Too Hot To Handle programı ile gündemden düşmüyor. Chloe Veitch Too Hot To Handle programından sonra Netflix yapımı olan Circle ABD yarışmasına da katıldı! Biraz saf bir karakter olmasının ve bunu sürekli söylemesinin yanı sıra sempatik ve flörtöz davranışlarıyla herkesin gönlünü fethetti!

Seksi görünümü ile Chloe Veitch’e karşı koymak çok zor! Chloe Veitch’in Instagram’da 2 milyon takipçisi bulunuyor ve biz bu ingiliz güzel için az olduğunu bile düşünüyoruz!

Kori Sampson

Kori Sampson

Seksi vücudu ve dövmeleriyle dikkat çeken ve programa sonradan katılan dört yarışmacıdan biri olan Kori Sampson’ın Instagram’da 870 bin takipçisi bulunuyor. Yakışıklı gencin programda flörtöz davranışları genç kızların gönlünü gönlünü fethetti!

Nicole O’Brien

Nicole O’Brien

23 yaşındaki Nicole, İrlanda asıllı ve şu anda Londra’da yaşıyor. 2018 yılında University College Cork’tan ticaret bölümünden mezun oldu. Kanye West, Justin Bieber ve Jay Z gibi eski müşterileri ile yatlarda çalışarak düzenli olarak dünyayı dolaşıyor. Nicole’un Instagram’da 866 bin takipçisi bulunuyor! Programda Chloe Veitch ile arkadaş olan Nicole günlük hayatta da arkadaşlıklarını devam ettiriyor!

David Birtwistle

David Birtwistle

David Birtwistle, Too Hot To Handle programından sonra şöhreti yakaladı! Program bittikten sonra bol bol seyahat etmeye başladı ve kişisel antrenör olarak kariyerini geliştirmeye devam ediyor! Ayrıca David Birtwistle’ın Instagram’da 1milyon takipçisi bulunuyor!

Lydia Clyma

Lydia Clyma

Lydia’nın programa girişi onun için adeta dönüm noktasıydı. Sezonun bitmesine sayılı bölüm kala Lydia, altıncı bölümde izleyicilerle buluştu. Ancak sekizinci bölümde, Lydia ve David ilişkileri ile eşleştirildi ve sezonun on kazananından biri olarak kutlandı. Ancak ilişkileri, realite yarışma programının dışında uzun sürmedi. 

Rhonda Paul

Rhonda Paul

Rhonda Paul Too Hot To Handle programının ilk sezonunda son derece popüler oldu. Hayranlar, Rhonda’yı Sharron Townsend ile ateşli romantizmiyle ve oğlunun bekar bir annesi olduğu gerçeğiyle hatırlar!

Kelechi Dyke

Kelechi Dyke

Kelechi Dyke elbette ki seksiliğiyle programa damga vuran isimlerden! Kelechi Dyke, 27 yaşında ve Londra’da yaşıyor! Aslen Nijeryalıdır. Too Hot To Handle’ da rol almasıyla tanınan ve sosyal medya fenomeni olan Kelechi Dyke’ın Instagram hesabında 638 bin takipçisi bulunuyor!

Bryce Hirschberg

Bryce Hirschberg

Bryce Hirschberg, 29 yaşında ve sadece bir yazar değil, aynı zamanda yapımcı, oyuncu ve yönetmen! Programda Nicole ile yakınlaşan Bryce Hirschberg programdan sonra ilişkisini sürdürdü. Fakat işler yolunda gitmedi ve ikili kısa bir süre sonra ayrıldı!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.