1987’den Bu Yana Alioğlu Catering Lezzet Taşıyor!

Son güncelleme:

Alioğlu Catering, 1987 yılında sektöre atılmıştır ve kendisine ‘’dürüst olmak ve dürüst kalmak’’ ana hedefini koymuştur. Kaliteli hammadde alımı, hijyenik tesisler/hijyenik üretim ve kaliteli servis gibi ilkelerini de bünyesine katarak ilkelerini sağlamlaştırmıştır. Müşteri grubu olan iş merkezleri, okul, hastane, banka ve sanayi kuruluşlarının daima teşekkürünü almıştır.

Şirketin misyonu, müşterilere çağdaş üretim koşullarında, hijyenik ve ev yemekleri gibi lezzetli/güvenli catering hizmeti sunmaktır.

Alioğlu Catering tarafından kullanılan hammaddeler A kalite grubundan seçilerek depolara kabul edilmektedir. Süreç, gıda mühendisleri tarafından kontrol edilmekte ve ürünler ideal şartlarda depolanmaktadır.

Alioğlu Catering, 1987 yılında sektöre atılmıştır.

Alioğlu Catering Misyonu ve Vizyonu

Şirketin misyonu, müşterilere çağdaş üretim koşullarında, hijyenik ve ev yemekleri gibi lezzetli/güvenli catering hizmeti sunmaktır. Alioğlu Catering, 1987’den beri sektöründe kaliteli ve çağdaş üretim anlayışıyla öncü bir kuruluş olmayı amaçlamıştır. Aynı şekilde günümüzde de hedefi, bulunduğu sektördeki gelişmelere ve değişimlere öncülük etmek, şirket bünyesinde uygulanmakta olan çağdaş üretim standartlarını sürekli olarak geliştirmek ve müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamaktır.

Kaliteli hammadde alımı, hijyenik tesisler/hijyenik üretim ve kaliteli servis gibi ilkelerini de bünyesine katarak ilkelerini sağlamlaştırmıştır.

Alioğlu Catering Hizmeti

İster sadece seçilmiş bir grup için isterse çok sayıda insan için olsun bir etkinliğe ev sahipliği yapıyorsanız, planlamanın yorucu ve ezici olabileceğini bilirsiniz. Her etkinliğin veya partinin büyük bir kısmı yiyecek etrafında döndüğü için yemek servisi önemlidir. Konuklarınıza sunduğunuz yiyecekler, etkinliğinizi yapabilir veya bozabilir, bu nedenle bir catering şirketine yatırım yapmak en iyi çıkış yoludur. Deneyimli bir catering firmasını işe almak sadece zaman kazandırmakla kalmayacak, aynı zamanda lezzetli yemekler ve kaliteli hizmet sunarak omuzlarınızdan büyük bir yük kaldıracaktır.

Alioğlu Catering tarafından kullanılan hammaddeler A kalite grubundan seçilerek depolara kabul edilmektedir.

Alioğlu Catering, sizin için çok zengin bir menü ile catering hizmetleri sunmak konusunda her gün daha fazla tarifi menülerine eklemektedir. Şirket, istediğiniz kişi sayısına uygun bir şekilde farklı yemek tariflerini size sunabilmektedir. Ana yemekler olarak sunulan sıcak servisler dışında ara sıcaklar, aperatifler, meşrubat ve içecekler, çeşitli çorba seçenekleri, salata çeşitleri, mezeler ve pratik atıştırmalıklar gibi birçok konuda da sizlere ürünler sunulmaktadır. İsteğe bağlı olarak şirket tarafından tatlı çeşitlerine de yer verilmektedir.

Alioğlu Catering, müşteri grubu olan iş merkezleri, okul, hastane, banka ve sanayi kuruluşlarının daima teşekkürünü almıştır.

Neden Alioğlu Catering Hizmeti Almalısınız?

Zamandan ve paradan tasarruf sağlar: Çoğu insan yemek hizmetlerinin çok paraya mal olduğunu düşünüyor. Bu, yemek servisi şirketlerini işe aldığınızda, gerçekte ne kadar yaptıklarının farkında olmadığınız gerçeğine dayanan yaygın bir yanılgıdır.

Alioğlu Catering, 1987’den beri sektöründe kaliteli ve çağdaş üretim anlayışıyla öncü bir kuruluş olmayı amaçlamıştır.

Tüm sağlık düzenlemelerinin farkındadırlar: Deneyimli bir yemek servisi, yiyecekleri hazırlayıp getirmekten çok daha fazlasını yapar. Sağlık düzenlemeleri hakkında her şeyi biliyorlar ve hepsine uyuyorlar. Hangi yiyeceklerin diğerlerinden daha dayanıksız olduğunu ve nerede neye hizmet edebileceklerini bilirler. Bunun için bir menü planlarken , mekanın konumunu ve türünü ve ayrıca bir iç mekan veya dış mekan etkinliği olup olmadığını hesaba katacaklar.

Her etkinliğin veya partinin büyük bir kısmı yiyecek etrafında döndüğü için yemek servisi önemlidir.

Herkesin diyetine yönelecekler: Tüm birinci sınıf malzemeleri bulabilseniz ve bir şekilde herkes için yeterli yiyecek hazırlayabilseniz bile, herkesin beslenme gereksinimlerini karşılayabilecek misiniz? Elbette, misafir listenizde birkaç vejeteryan ve vegan olduğunu biliyorsunuz ve bu bölümü ele alacaksınız, ancak sütsüz yemek yiyen insanları düşündünüz mü? Veya çeşitli gıda alerjileri ve dini kısıtlamalar? Bir yemek servisi kiralamak sizi, bazı misafirlerinizin aç kalması ve diğerlerinin izin verilmeyen yiyecekleri yerken izlemesi zorluğundan kurtarabilir.

Konuklarınıza sunduğunuz yiyecekler, etkinliğinizi yapabilir veya bozabilir, bu nedenle bir catering şirketine yatırım yapmak en iyi çıkış yoludur.

Catering profesyonelleri, menülerinde bu grupların her biri için çok çeşitli yemeklere sahiptir ve tüm misafirlerinizin etkinliğinizde iyi bir şekilde ilgilendiğinden emin olurlar. Hangi malzemeleri kullanabileceklerini ve en lezzetli ısırıkları elde etmek için bunları nasıl birleştireceklerini bilecekler, bu ısırıklar ister vegan, ister vejeteryan, glütensiz veya sütsüz olsun ve tüm yiyeceklerin uygun şekilde etiketlendiğinden emin olacaklar. misafirler acıktıklarında hangi yemekleri seçebileceklerini bilirler.

Alioğlu Catering, sizin için çok zengin bir menü ile catering hizmetleri sunmak konusunda her gün daha fazla tarifi menülerine eklemektedir.

Her durum için en iyi fikirlere sahip olacaklar: Ev sahipliği yapabileceğiniz birçok etkinlik türü vardır. Bir düğün veya nişan partisi, çocuğunuz için bir doğum günü partisi veya kurumsal bir etkinlik olabilir. Gerçek şu ki, bu etkinliklerin her birinde aynı tür yiyecekler servis edemezsiniz. Üç yaşındaki çocuklar pizza, patates kızartması ve buzlu dondurmalardan fazlasıyla mutlu olurken, bu, çocuğunuzun on sekizinci doğum günüyse, onların nişan partisi bir yana, sunabileceğiniz bir şey değildir. Burası yemek şirketlerinin devreye girdiği yerdir. Her durum için çok çeşitli yemekler vardır ve ev sahipliği yaptığınız etkinlik için tam doğru kombinasyonları önerebileceklerdir.

Şirket, istediğiniz kişi sayısına uygun bir şekilde farklı yemek tariflerini size sunabilmektedir.

Alioğlu Catering İftar Organizasyon Yemekleri

Alioğlu Catering, kurulduğu tarihten beri iftar organizasyonlarına hizmet vermektedir. Ramazan aylarında da hizmet veren Alioğlu Catering, iftar organizasyonlarınızda güvenilir yemek hizmetini sizlere sunmaktadır. Toplu iftar organizasyonlarınızda gıda hizmetini, Alioğlu Catering’ten alabilirsiniz.

Ana yemekler olarak sunulan sıcak servisler dışında ara sıcaklar, aperatifler, meşrubat ve içecekler, çeşitli çorba seçenekleri, salata çeşitleri, mezeler ve pratik atıştırmalıklar gibi birçok konuda da sizlere ürünler sunulmaktadır.

Alioğlu Catering Kurumsal Yerinde Hizmet

Yerinde yemek hizmetlerini genellikle personel sayısı bakımından fazla olan işletmeler ve kişiler tarafından tercih edilmektedir. Hizmet verilecek olan alanın koşulları göz önüne alınarak servis ve yapım aşaması şekillenmektedir. Proje müdürleri tarafından belirlenen aşamalar, her yönden değerlendirilmektedir. Personelin devamlılığı, hizmet alanda gerekli hijyen kontrollerinin sağlanması, mutfak dezenfeksiyonlarının kontrolü ve diğer bütün detaylar müdürlerin sorumluluğundadır.

Deneyimli bir yemek servisi, yiyecekleri hazırlayıp getirmekten çok daha fazlasını yapar.

Yerinde hizmet sistemindeki avantaj, yemek üretim ve sunum işlemlerinin hızlı ve pratik olmasıdır. Hizmet almak istediğiniz yerde mutfak veya yemek üretimi yapılabilecek bir yer var ise şirket ile iletişime geçerek bilgi de alabilirsiniz.

Catering profesyonelleri, menülerinde bu grupların her biri için çok çeşitli yemeklere sahiptir.

Alioğlu Catering Taşıma Yemek Hizmeti

Her boyutta bir etkinliği organize etmek, planlamak ve barındırmak büyük bir görevdir. Taşıma yemek hizmeti, genellikle çalışma ortamları veya mutfakları yemek üretimine elverişli olmayan işletmeler ve kurumlar tarafından tercih edilen bir hizmettir. Alioğlu Catering tarafından sunulan bu hizmette, yemekler, merkezi bir mutfakta hazırlanmaktadır. Daha sonra yemek transferi için araçlarla ilgili yere iletilmektedir. Firma tarafından yapılan taşıma yemek hizmetinde üretim, şirketin Avcılar tesisinde yapılmaktadır. Alioğlu Catering üretim tesisi, uluslararası kalite standartlarına göre dizayn edilmiştir ve gereken kontroller yapılmaktadır.

Alioğlu Catering, kurulduğu tarihten beri iftar organizasyonlarına hizmet vermektedir.

Alioğlu Catering taşıma yemek hizmetinde, menüler, gıda mühendisleri tarafından kalori ve besin değerleri kontrol edilerek hazırlanmaktadır. Hammaddelerin seçiminden yeme pişirilip servis edilmesine kadar üretimin her anı mühendisler tarafından kontrol edilmektedir.

Ramazan aylarında da hizmet veren Alioğlu Catering, iftar organizasyonlarınızda güvenilir yemek hizmetini sizlere sunmaktadır.

Neden Alioğlu Catering Taşıma Yemek Hizmeti Almalısınız?

Bir etkinlik için planlamanın büyük bir kısmı besindir. Beslemeniz gereken kişi sayısını bilmek, hangi yemeği servis etmek istediğinizi bulmak, yemeği hazırlamak ve yemeği servis etmek gibi birçok nokta vardır. Taşıma yemek hizmeti almanın birçok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlar arasında şunlar bulunur:

  • Yemekler, uzman aşçılar tarafından hazırlanmaktadır.
  • Maliyet açısından uygun olan taşıma yemek hizmeti, ihtiyacınız olan yemeği daha uyguna mal etmenize yarar.
  • Taşıma yemek hizmetinde yerden tasarruf sağlarsınız. Yemeğin hazırlanması gereken alan yerine davet vb. için alan yaratmış olursunuz.
  • Taşıma yemek hizmetinde yemek saatlerindeki esneklik vardır.
Toplu iftar organizasyonlarınızda gıda hizmetini, Alioğlu Catering’ten alabilirsiniz.

Alioğlu Outside Catering Hizmeti

Alioğlu Catering tarafından sunulan hizmetlerden birisi de Outside Catering hizmetidir. Bu hizmette, toplu yemek hizmeti gerektiren alanlara şirket tarafından hazırlanan menüler servis edilmektedir. Alioğlu Catering, düğün, nişan, konferans, toplantı, kokteyl ve şirket yemekleri gibi organizasyonlara outside catering hizmeti sağlamaktadır.

Yerinde yemek hizmetlerini genellikle personel sayısı bakımından fazla olan işletmeler ve kişiler tarafından tercih edilmektedir.

Açık hava ikram hizmetleri, restoranlardan veya tedarikçilerden uzaktaki uzak bir yerde yiyecek ve içecek sağlanmasıdır. Ev sahibi genellikle etkinlik yerine karar verir ve fiyat, sunulan hizmetlerin çeşitliliğine göre ücretlendirilir. Diğer yemek hizmeti türlerinden farklı olarak, açık hava ikram hizmetleri bir olayı tam teşekküllü bir şekilde ele alır. Düğünler, kurumsal mangallar, spor etkinlikleri, aile toplantıları, partiler ve diğer gayri resmi ortamlar gibi özel günler için idealdir.

Yerinde hizmet sistemindeki avantaj, yemek üretim ve sunum işlemlerinin hızlı ve pratik olmasıdır.

Kapalı ve Açık İkram Arasındaki Fark Nedir?

Dış mekân catering hizmetlerinde, sunulan hizmetler açık havada yapıldığından bol aydınlatmaya sahip olurken, iç mekânda yemek hizmeti suni aydınlatma yardımı ile bol ışık gerektirebilir. Dışarıdaki sıcaklıklar gün boyunca değişir, bu nedenle profesyonel açık hava yemek tedarikçileri, ortaya çıkabilecek herhangi bir sorun veya olası durum için doğru ekipmanla donatırlar. Etkinliğiniz için açık hava ikramını seçmek, yağmur, rüzgâr veya çiy düşmesi gibi dışarıda meydana gelebilecek doğal unsurlarla uğraşmanız gerektiği anlamına gelir.

Her boyutta bir etkinliği organize etmek, planlamak ve barındırmak büyük bir görevdir.

İç mekân yemekhanesinde, bina içinde bulunan hava üniteleri ve diğer havalandırma sistemleri kullanılarak sıcaklık sabit tutulur. Her ikisinin de dezavantajları olsa da, birçok insan hala özel etkinliklerinin dışarıda yemek yemesini tercih ettiğinden, açık hava yemek hizmetinin faydaları sakıncalarından daha ağır basmaktadır.

Taşıma yemek hizmeti, genellikle çalışma ortamları veya mutfakları yemek üretimine elverişli olmayan işletmeler ve kurumlar tarafından tercih edilen bir hizmettir.

Outside Catering Menü Alternatifi

Şirket, outside catering hizmetinde, müşterilerin taleplerini karşılamaktadır. Sulu yemek çeşitleri, ızgara ve et çeşitleri, ara sıcak ve aparat çeşitleri, hamur işi ve kızartma çeşitleri gibi birçok ürünü sunmaktadır. İstediğiniz yemeği önceden tadabilir, misafirlerinize sunmadan önce gönül rahatlığına kavuşabilirsiniz.

Alioğlu Catering üretim tesisi, uluslararası kalite standartlarına göre dizayn edilmiştir ve gereken kontroller yapılmaktadır.

Alioğlu Catering Toplu Yemek Hizmeti

Toplu yemek hizmeti, iş yerlerinde, davet ve organizasyonlarda pratik ve ekonomik bir çözüm olarak müşterilere sunulmaktadır. Alioğlu Catering, gıda mühendisleri ve deneyimli aşçılarıyla birlikte üretim tesisinde kaliteli toplu yemek üretimi yapmaktadır. Müşterilerin talepleri doğrultusunda hazırlanan yemekler, yemek saatleri dikkate alınarak ulaştırılmaktadır.

Alioğlu Catering taşıma yemek hizmetinde, menüler, gıda mühendisleri tarafından kalori ve besin değerleri kontrol edilerek hazırlanmaktadır.

Yiyecek İkram Hizmetleri İşletmelerinde Gıda Hijyeni Uygulamaları Neden Önemlidir?

Catering sektöründeki şirketler, birkaç yıldan beri büyük bir atılım yaşıyor. Her şeyden önce, çalışanların yaşam tarzındaki değişikliklerle bu durum ivme kazanmıştır. Burada yiyeceklerin hijyeni başka herhangi bir alanda olduğu kadar önemlidir. Yemek sektöründe bazı gıda kaynaklı hastalık vakalarının meydana geldiğini ve bunun, idarenin sektöre dikkat çekmesi ve mevcut kuralları ayarlaması ve tüketiciye daha fazla güvence sunmak için yenilerini oluşturması anlamına geldiğini unutmayın. Bir catering işletmesinde hafife alınmaması gereken ana alan kişisel hijyendir.

Bir etkinlik için planlamanın büyük bir kısmı besindir.

Yemeğinizi yedikten sonra yemek yiyenlerin hiçbirinin hastalanmamasını sağlamalısınız: Yemeğinizi tükettikten sonra yemek yiyenlerin hiçbirinin hastalanmamasını sağlamak, bilmeniz gereken en önemli şeydir. Restoran veya yemek servisi işletmesi bir sonraki an çökecek. Olumsuz yorum devam ettiğinde, yemek yiyenler yemeğinizi tüketmek istemeyebilir ve hastalanabilir. Kötü gıda hijyeni, bu tür sorunların ana nedenidir.

Taşıma yemek hizmetinde yerden tasarruf sağlarsınız.

Yiyeceklerin hazırlanması: Yemek hazırlamak bir beceridir ve bunu başarılı bir şekilde yapmak için taze malzemeleri nasıl kullanacağınızı bilmeniz gerekir. Bu şekilde, yiyecekler sadece harika değil, aynı zamanda sağlıklıdır. Personeliniz yiyecekleri eldiven kullanarak ve çıplak elle kullanma konusunda eğitilmelidir. Bakterileri durdurmak için ellerini sık sık antibakteriyel sabunla yıkamalıdırlar.

Taşıma yemek hizmetinde yemek saatlerindeki esneklik vardır.

Mutfağın temizliği ve yiyecek saklama: Mutfak veya yiyecek hazırlama alanı temiz olmalıdır. Doğru sıcaklıkta ve doğru şekilde buzdolabında saklanması gereken yiyecekler doğru şekilde yapılmalıdır. Yemek pişirmek için kullanılan bıçak ve diğer gereçler kullanmadan önce temizlenmelidir. Gece kapatmadan önce mutfak alanını, tavaları ve kaşıkları temizlemek çok önemlidir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.