2016 Yılının En Farklı Buluşları

Her geçen gün hayatımızı kolaylaştıran bazen de eğlenceli buluşlar karşımıza çıkıyor. Her geçen gün yenisi eklenen bu icatlar gelecek zamanda hayatımızı bambaşka hale getirecek gibi görünüyor.

Her Yöne Dönebilen Tekerlekler Eagle 360

Eagle 360 nedir?

Eagle 360 nedir? Goodyear tarafından geliştirilen Eagle 360, her yöne kolayca hareket ettiği için araçların park etme sıkıntısını ortadan kaldırıyor. Her yöne kolaylıkla hareket eden bu tekerlekler aracınızı park ederken zorlanmadan kullanmanızı sağlıyor. Sürücüsüz araçları geliştirme aşamasında olan Googyear tekerleklerini artık yeniden tasarlamaya karar verdi.

Kişisel Hava Temizleme Ürünü Wynd

Wynd nedir?

Wynd nedir? Wynd bulunduğunuz havayı temizleme özelliği olan bir hava temizleme filtresi diyebiliriz. Çevre kirliliğinin hr geçen gün artması soluduğumuz havayı sağlıksız hale geitiriyor. Bu sağlıksız havayı solumak istemeyen insanlar artık bireysel çözümlere yöneldi. Bu bireysel çözümlerden bir tanesi de hava temizleme filtreleri.

Wynd, bulunduğu ortamda bulunan zarar verici maddeleri emerek ortamın ferah ve sağlıklı bir havaya sahip olmasını sağlıyor. Oldukça küçük olan Wynd, gittiğiniz her yere götürebileceğiniz yapıda. 154 Dolar fiyatıyla piyasaya sürülen Wynd, bulunduğunuz bölgede hava kirliliğini size unutturuyor. Wynd hakkında detaylı bilgiye Kişisel Hava Temizleyici Wynd adlı yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Gerçek Beden Ölçüleri Olan Barbie Bebekler Mattel Barbie dolls 

Mattel Barbie dolls nedir?

Mattel Barbie dolls nedir? Barbie bebekler uzun yıllardır çocukların severek oynadığı oyuncaklar. Ancak genelde kız çocuklarının oynadığı bu bebekler, çocukların güzellik algısını değiştiriyor. Güzellik kavramını Barbie bebekler gibi gören çocuklar gerçekçi olmayan beden ölçülerine hayranlık duyuyor. Bu durum da ileri zamanda psikolojik olarak kötü etkiliyor.

Mattel Barbie dolls ise daha gerçekçi ölçülere sahip olan bebekler. Uzun boylu, kısa ve minyon ya da balık etli vücut ölçülerine sahip olan bu bebekler çocuklara daha gerçekçi şekilde sunuluyor. Mattel Barbie dolls hakkında detaylı bilgiye Daha Gerçek Görünümlü Barbie Bebekler Mattel Barbie dolls adlı yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Daha Güçlü, Hafif ve Sessiz Saç Kurutma Makinesi Dyson Supersonic 

Dyson Supersonic nedir?

Dyson Supersonic nedir? Saç kurutma makinası saç şekillendirme ya da saç kurutma konusunda son derece kurtarıcı bir ürün. Bu ürün günlük hayatta çok sık kullanılıyor. Ancak saç kurutma makinaları ağır ve çok sesli. Bu durum da çoğu zaman sıkıntı yaşatıyor. Bu sıkıntılara çözüm olan Dyson Supersonic , daha güçlü,sessiz ve hafif özelliklere sahip. Bu özellikler de Dyson Supersonic saç kurutma makinasını son derece avantajlı kılıyor. Dyson Supersonic hakkında detaylı bilgiye Daha Güçlü, Hafif ve Sessiz Saç Kurutma Makinası Dyson Supersonic adlı yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.