2017 Yılının İlginç Buluşları

Teknoloji her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Bu durum da hayatı kolaylaştıran ürünlerin ortaya çıkmasını sağlıyor. Gün içinde hayat kalitesini yükselten bu buluşlar fazlasıyla dikkatinizi çekebilir.

Kahvenizi Tam Ayarında Sıcak Tutan Kupa Ember Mug 

Ember Mug nedir?

Ember Mug nedir? Kahve içmek çoğu insan için önemli ve günü eğlenceli hale getiren bir olay. Kahve ve çay tutkunları içeceğini en iyi sıcaklık derecesinde içmek ister. Soğuyan ya da çok sıcak çay, kahve içmek keyfinizi bozabilir. Ember Mug ise tam olarak bu sorunu çözüme oluşturuyor. Kahvenizi ya da çayınızı en ideal sıcaklıkta 1 saat kadar tutabilen bu ürün keyfinizin daha uzun sürmesini sağlıyor. Ayrıca Ember Mug’ı şarja taktığınızda sonsuza kadar ideal sıcaklıkta kahvenizi ya da çayınızı içebilirsiniz.

Her Yöne Gidebilen Asansörler Thyssenkrupp MULTI

Thyssenkrupp MULTI nedir?

Thyssenkrupp MULTI nedir? Thyssenkrupp MULTI, Charlie’nin Çikolata Fabrikasındaki asansörü andıran, sadece yukarı aşağı değil sağa ve sola da gidebilen bir asansör. Gün içinde skça kullandığımız asansörleri daha keyifli hale getiren ve daha kısa sürede ulaşmak istediğimiz yere ulaştıran Thyssenkrupp MULTI, gelecek zamanda her bina için uygulanabilir. Yalnızca aşağı ve yukarı giden asansörler tarihe karışıcak ve vakit kaybetmeden ulaşım sağlayan Thyssenkrupp MULTI daha popüler olacak gibi görünüyor. Özellikle de büyük şirketler için Thyssenkrupp MULTI, son derece yararlı olacaktır. İnsanları gitmek istediği yere daha çabuk ulaştırdığı iin şirket içinde yaşanan zaman kaybı daha yararlı bir şekilde değerlendirilebilir.

Taşınabilir ve Giyilebilir Göğüs Pompası Willow Pump

Willow Pump nedir?

Willow Pump nedir? Çalışan ve yoğun hayata sahio olan anneler için bebek emzirmek son derece zorlayıcı olmaya başladı. Sür pompaları ise çok sesli ve uzun süren yapıya sahip. Hal böyle olunca anneler bebek emzirme işleminde çok fazla zaman kaybediyor. Bebeğini beslemek için zorlayıcı yöntemler deneyen anneler için emzirmek artık daha kolay. Willow Pump, daha sessiz, küçük ve kullanışlı yapısıyla annelere yardımcı olmak için üretildi. Sütyenin içine rahatlıkla sığan bu ürün gittiğiniz her yere sizle beraber gelebilir. Sessiz olduğu için rahatça süt pompalama işlemini tamamlayabilir ve bebeğinizi her yerde besleyebilirsiniz.

Suçluluk Duygusu Yaratmayan Dondurma Halo Top

Halo Top nedir?

Halo Top nedir? Dondurma hemen herkesin severek tükettiği bir yiyecek. Mutluluk veren bu yiyecek kalorisi yüzünden bazı insanları yedikten sonra mutsuz edebiliyor. Ancak artık Halo Top ile dondurmayı rahatlıkla yiyebilir ve sonrasında suçluluk hissetmezsiniz. Çünkü Halo Top oldukça düşük kaloriye sahip ve yiyenlere kilo aldırmıyor. Yarım kiloluk porsiyonu 360 kaloriden az olan Halo Top, insanlara rahat rahat dondurma yeme kolaylığı sunuyor.

Her Cilt Tonuna Uygun Fondöten Renkleri Fenty Beauty

Ger geçen gün yeni icatlar ve buluşlar karşımıza çıkıyor. İşte 2017 yılının bazı ilginç buluşları da tüm detaylarıyla bu yazıda.
Fenty Beauty Fondöten nedir?

Fenty Beauty Fondöten nedir? Fondöte almak istediğinizde belli başlı 3 4 ton ten rengi bulunur. Bu yüzden cilt tonunuza en yakın olan hangisiyse onu seçersiniz. Ancak bu fondötenler cilt ve vucütta renk farkına neden olabilir. Fenty Beauty, bu soruna çözüm getiriyor. Çok sayıda renk seçeneği bulunan fondötenler ten renginizi bulmanızda kolaylık sağlıyor.

Piyasadaki fondöten renklerinin çoğu beyaz kadınlar için üretiliyor. Bu durum da oldukçacan sıkıcı. Fenty Beauty, Koyu renkli kadınlar için de bol çeşitli ten rengine sahip fondötenler üretti. Böylece her tende kadın bu fondötenlerde teninin rengini bulabilecek.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.