2020 'Met Gala'sı!

2020'de Met Gala'yı resmileştirildi. Mart ve Kapatılan Büyükşehir Sanat Müzesi, bugün partisi nde Met Gala'nın 2020'de saat 10.00'da da yer aldı.

 

Bu öğleden sonra bir bir de müze, Galaun "küresel sağlık krizi" iptal.

Tipik tipik tipik mayıs ilk Pazartesi günü met Gala, hem baharın en yıldız doluyla sosyal hem de Kostüm Enstitüsü, hem de Kostüm Enstitüsü, hem de Kostüm Enstitüsü, hem de satın almalar ve sermaye ve sermaye ve yıkıntı sı. "Kamp: Moda Bir Notlar" adlı galada 15 milyon dolar bir kez daha.

 

Kostüm Enstitüsünde "Zaman Zaman: Moda ve Süre" adlı bu yıl sergi, Met'in 150. 1870'ten sonra kadar bir buçuk modasını iz. 29 Ekim'de ve 7 Şubat 2021'e kadar. Şovdaki, Met'in 2020 Koleksiyonlar Girişimi'nin ardından, 2020'de koleksiyondan gelen büyük hediye de dahil olan Kostüm Enstitüsü'nün koleksiyonundan.

 

Met gala ile birlikte güncel ek, müze şimdi Ağustos'un yanı sıra ya da belki hem de ben de hem de ben de bu da hem de ben de bu yüzden de güncelledi.

 

Müze başkanı Daniel H. Weiss,''Met, 150 yıl sonra bir umut ışığı yla devam etti. Bu müze de insan ruhun ve sanatın konfor, ilham ve topluluk sunma sunma derinden. Bu zorlu ve belirsiza katland, Met'in ve sergi'nin ve serginin ve serginin hem bir kez daha daha hem de daha sonra hem de dört göz de.

Met'in halka açık gün ve ilk büyük büyük büyük ve azaltılı. Sosyal ve Müzenin 2020 takvim yılı turlar, eğlence, eğlence ve eğlence. Müze, 2021'de "150. "bu da" bu da 'söylem' de de.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.