2020’de Vizyona Girecek Türk Filmleri

Son güncelleme:

Evet bu yıl bizi nasıl yapımlar bekliyor bir kaç tane vizyona çıkacak filmlerden bahsedeceğim.bakalım bizi neler bekliyor heyecan duyacağımız yapımlar var mı?

Zengo 

Yasemin bir fenomenin karakterinden dönüşen film bence başarılı bir yapım oldu Yasemin, diyeceğim yapmış olduğu Karadenizli taklitleri ile aramıza gelen bizden biri olan Yaseminin filmi olarak karşımıza çıkıyor. Komedi film olarak karşımıza çıkacak .14 Şubatta izleyici ile buluşacak olan yapım hepimizi güldüreceğe benziyor.

Eflatun

Fanlarını sevindiren filmlerden Kerem Bursin ve İrem Helvacıoğlu güzel bir aşk filmi izleyeceğiz. Henüz film hakkında pek fazla tüyo olmasa da ikisi arasındaki aşkla bizim karşımıza çıkacaklar umarım bizi sevindirecek bir hikaye olur.Mayıs 2020′de vizyona çıkacak film kesin tarihi belli değildir.

Acı Kiraz 

Sağlam bir kadro ile karşımıza çıkacak olan film bu yılın dev yapımları arasında yer alıyor film bizi kendine şimdiden çekmeyi başardı diyebilirim. Erdal Beşikçioğlu, Ertan Saban, Belçim Bilgin, Bülent Şakrak, Luran Ahmeti ve Halil Ergün’ün yer alıyor dedim ya kadro zaten çok iddialı yapımda bir o kadar iddialı olacağı belli.Makedonyayı ve bir kiraz yetiştiricisini lösemi bir çoğu olan aileyi,dolandırıcıların hersi bir kiraz ağacında toplayan bir hikaye ile buluşturacak bizi. Şimdiden iyi seyirler. 28 şubatta vizyon yapacak.

Dokuz Kere Leyla 

Galiba en iddialı olan filmlerin ikincisini benim için baya merak ettim çünkü ilgim yoğunlaştı.Büyük yaşta adamın genç bir sevgilisini ve karısından kurtulma çabasını anlatıyor.Film en dikkat çekici yanı ise Haluk Bilginer, Demet Akbağ, Elçin Sangu ve Fırat Tanış yer alacak olması galiba ortaya çıkacak yapımı aşırı merak ediyorum. 27 Mart 2020 Cuma günü vizyona çıkacak Dokuz Kere Leyla filmide kaçılmayacaklar listeme eklendi.

BERGEN

Baş yapıtım galiba Bergen acıların kadını hayatını anlatılacağı film.Gerçekten en çok beklediğim yapımlar arasında Bergeni Seray’ın oynaması beni etkiledi bakalım hikaye nasıl işlenecek ve yapım nasıl olacak ölmüş sanatçıların hikayelerinin işlenmesi neden bilmiyorum beni etkiliyor bu yapımda onlarda biri bakalım bizi nasıl bir yapım bekliyor.Eylül 2020’de vizyona girecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.