Deep Blue Club

2021’nin Moda Rengi Belli Oldu

Son güncelleme:

Biz millet olarak renklere isim takmaya bayılırız.Mavi bu yılın en trend rengi seçildi.Peki nasıl Mavi bir sürü mavi var bebe mavi mi? Yeşile çalan mavi mi? nude Mavi mi? bu yıl biraz daha iddialı olan Parlament Mavi galip geldi çok iddialı olacak benim renklerimden biri özellikle beyaz tenli ve kumral tenlere çok yakıştığını düşünüyorum.

Her yıl sonunda, yeni senenin trend rengini açıklayan Modacılar, 2020’nin rengini Klasik mavi  ( Parlement Mavi)  olarak açıklamıştı. Tabii ki trendleri izleyen moda severler bu iddialı rengi çoktan gardıroplarına eklediler.Bu tondaki maviler siyahla mükemmel bir şekilde bir araya geliyor. Üstelik nötr tonlarla birleştiklerinde, kolay ve şık kombinler yapmayı sağlıyor.Herkes dolabına yavaş yavaş parçaları eklemeye yeni fikirler oluşturmaya başladı bile.

Trendler sürekli olarak değişse de belli kalıplar ve renkler hep var olmaya devam edecek siyah beyaz gibi klasikler hep dolabın sağlam parçaları arasında yerini alacak ama trendlerden uzak kalmamak için ve moda renkleri  tarzınızla bir arada kullanmak için ve aynaya baktığınızda göz kamaştırmak için bir fırsat.

Aksesuardan dış giyime hemen her parçada kullanılan klasik mavi, gözlemlediğim kadarıyla en fazla siyah renk ile bir araya geliyor. Zaman zaman beyaz, sarı, yeşil, turuncu ve pembeler ile de kombinleniyor. En sık kullanım şekli ise baştan ayağa klasik maviye bürünmek. İlham vermesi açısından bir kaç parça görseli sizlerle paylaştım belki ilham verir ve sizde kombinlerinizi yaparken kolay ve yoldan şık olmayı seçersiniz. 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.