219 Liralık ‘Sid Meier’s Civilization VI’ Oyunu Bir Hafta Ücretsiz!

Epic Games, Cary, Kuzey Carolina merkezli bir video oyunu yapım ve geliştirme şirketidir. Daha çok Gears of War ve Unreal serileriyle tanınır. Oyun dünyasında standartları yükselten Unreal Engine’nın da yaratıcısıdır.

1998 yılında Epic MegaGames daha sonraları Unreal Serileri diye bilinecek olan serinin ilk basamağı ‘Unreal’ isminde bir 3B FPS oyunu çıkarmıştır. Bununla beraber şirket diğer oyun geliştirici şirketlere çekirdek teknolojisi ve oyun motorunu da sunuyordu.

1999 yılında şirket ismini Epic Games olarak değiştirdi ve ofislerini Cary, North Carolina’ya taşıdı. 2004 yılında Unreal Engine 2 motoruyala devasa bir içeriğe sahip olan Unreal Tournament 2004’ü çıkardı.

2006’da ilk XBOX oyunları olan, daha sonra PC versiyonu da çıkan, ‘En İyi 360 Oyunu’, ‘En İyi Konsol oyunu’, ‘En iyi Aksiyon Oyunu’, ‘En iyi 360 Multiplayer Oyunu’ gibi pek çok ödüle sahip olan Gears of War’u sürdü piyasaya. 2007’de ise tüm platformlar için uyarlamış olduğu Unreal Tournament 3’ü çıkardı. Aynı sene ismini Painkiller oyunuyla duyuran People Can Fly firmasını da bünyesine kattı.’

 

Epic Games ve Steam’de fiyatı 219 lira olan Sid Meier’s Civilization VI oyununu, Epic Games 28 Mayıs’a kadar oyunseverlere ücretsiz olarak sunacağını duyurdu.

219 TL olan Sid Meier’s Civilization VI Ücretsiz!

Sid Meier’s Civilization VI

Civilization VI, dünyanızla etkileşim kurmanın, imparatorluğunuzu daha fazla genişletmenin, kültürünüzü geliştirmenin ve zamana meydan okuyan bir uygarlık inşa etmek üzere tarihin en büyük liderleriyle mücadele etmenin yeni yollarını sunuyor.

Sid Meier’s Civilization VI, Firaxis Games tarafından geliştirilen 4X strateji oyunudur. Oyun Microsoft Windows için 21 Ekim 2016’da, OS X için 24 Ekim 2016’da, Linux için ise 9 Şubat 2017’de yayımlanmıştır.

*Unutmayın indirim 28 Mayıs 18.00’da sona erecek!

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.