28 Temmuz Burç Yorumları

Son güncelleme:

Koç: Duygusal olarak inatlaşmak size bir şey kazandırmayacaktır. Doğru zamanlama yapmak istediklerinize ulaşma konusunda yardımcı olabilir. Biraz daha sabırlı olun. Karamsar bakış açın seni zorlayabilir fakat güçlükler karşısında pes etmemelisin.

Boğa: Aşk hayatınız ve duygusal beklentilerinizle ilgili olumlu sevindirici gelişmeler önünüze gelebilir. Uzun dönemli finansal hedefler belirlemek için kafanızı meşgul eden bazı öneriler söz konusu. Gökyüzündeki sert etkiler nedeniyle gelgitli durumunu çevrendekilere yansıtman beklenmedik tepkilere neden olabilir

İkizler: Ailenizle geçmiş hesaplaşmalar söz konusu olabilir. Beklentilerinizle ilgili sert konuşmalar yapabilir ve haksızlıklar karşısında hemen sonuç almak isteyebilirsiniz. Kendini akışa bıraktığında her şey kendiliğinden ilerleyecektir. Hıza uyum sağlayabilmek için krizlerle başa çıkabilme gücünü artırmalısın.

Yengeç: Tarafsız ve objektif tavrınız sayesinde birçok kişiye örnek olabilirsiniz. Korkularınızın sizi gerçek kararlarınızdan alıkoymasına izin vermemelisiniz. Ayrıca ailenizle geçmiş hesaplaşmalar söz konusu olabilir.

Aslan: Yeni bir şeyler öğrenmek ya da yeni bazı gelişmeler içinde olmanız gerekebilir. Daha esnek ve pozitif bir düşünce biçimi içinde olmayı seçmelisiniz. Ayrıca hayatını düzene sokarak omuzlarındaki yükü hafifletmen gerek.

Başak: Yakın çevre ilişkilerinize mesafe koymak isteyeceğiniz bir gün olabilir. Beklentilerinizi oluştururken dikkat etmeniz gereken konularda hızlı kararlar almayın. Sağlam kararlar almakta fayda var.

Terazi: Bugün bu sorunları ortadan kaldırmak isterken insanlarla gerilim içine girebilirsiniz. Herkes her şeyi sizin kadar hızlı kavrayamayabilir. Bu yüzden çevrenize zaman verin. Finansal konuları bu kadar derin düşünmeyin.

Akrep: Bugün yeni başlangıç duyguları içinde olsanız da geçmişin duygusallığından kurtulmakta zorlanabilirsiniz. Hayatınızda yepyeni bir sayfa açabilirsiniz. Güzel geleceklere!

Yay: Hayatınızın akışını değiştirmek sizin elinizde olabilir. Bu yüzden biraz daha cesaretli olmayı seçmelisiniz. Kendini olumsuzluklara bırakma lütfen!

Oğlak: Sizi bazı konularda zorlayan sosyal çevrenize karşı davranış şeklinizi değiştirmelisiniz. Finansal sorunlarınızla ilgili gereksiz stresten uzak durmalısınız. Çünkü çözüm yakında sizlerle olacak. Umut, hep umut!

Kova: Motivasyonunuzu düşürmeden yolunuza devam etmelisiniz. Üstlerinizle olan görüşmelerinizde size ekstra sorumluluk vermeleri günü yoğunlaştırabilir. Atılgan hissetmene rağmen düşüncelerinden dolayı tam olarak neye odaklanacağından emin değilsin. Kararlarında netlik sağladığın sürece harekete geçebileceksin.

Balık: Değişimin içinde olma ve eskiyi terk etme düşüncesi zihninizi rahatlatabilir. Bu noktada vereceğiniz kararlar adına oldukça uygun olduğunu söyleyebiliriz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.