4 Kasım Koronavirüs Tablosu Açıklandı! İşte Bugünün Vaka Sayıları

Koronavirüsün son vaka ve vefat sayıları herkes tarafından merak ediliyor. Türkiye’de her gün karanavirüs vakası yaşayanların ve vefat edenlerin rakamları açıklanıyor. Peki 4 Kasım koronavirüs tablosu ne gösteriyor?

Son dakika virüs haberleri

Sağlık Bakanlığının resmi sitesinde koronavirüsün son rakamları yayınlanıyor. Bugün tespit edilen toplam 2391 hastamız bulunuyor. Ağırlaşan hasta sayımızın sayısı ise bugün 2464’e yükseldi. Vaka sayılarının azalmadan konrol altına alınması mümkün görünmüyor. Sağlık personelleri son derece yorgun bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Son dakika virüs haberleri yazımızda.

4 Kasım koronavirüs tablosu açıklandı. detaylarıyla yazımızda.
Son dakika koronavirüs vakaları

4 Kasım Koronavirüs Tablosu Açıklandı

4 Kasım koronavirüs vefat sayısı kaç oldu? Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca tarafından yapılan açıklamalara göre bugün tespit edilen 2391 hastamız var. Ağırlaşan hastalarımızın sayısı ise 2464 olarak görülüyor. Bugünkü Koronavirüs tablosuna göre vefat edenlerin sayısı ise 77 olarak görülüyor. İyileşenlerin sayısı ise 1841.

4 Kasım koronavirüs tablosu

3 Kasım koronavirüs tablosunda vaka sayısı 2343 olarak görünüyordu. Düne dair verilerde de ağırlaşan hasta sayısı artmaya devam ediyordu.

3 Kasım koronavirüs tablosu

Dünya’da Koronavirüs Vakaları artmaya devam ediyor.

Dünya genelinde koronavirüs vakaları

Dünya genelinde koronavirüs vakaları artmaya devam ediyor. Vaka sayısı 47 milyon 73 bine yükseldi. Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden insanların sayısı ise 1 milyon 208 bin olarak görülüyor. İyileşenlerin toplam sayısı da 33 milyon 909 bini geçti.

Vaka sayıları, ABD’de ciddi rakamlara ulaştı. ABD’de vaka sayıları 9 milyon 490 bine ulaşırken, Hindistan’da 8 milyon 262 bine yükseldi. Brezilya’daki koronavirüs vakaları ise 5 milyon 545 bine yükseldi. Rusya’da ise koronavirüs vaka sayısı 1 milyon 655 bin olarak görülüyor.

İtalya’nın başbakanından ise vakaların artmaya bu şekilde devam etmesi durumunda müdahale yapmaya karar vereceği açıklaması geldi.

Vaka sayıları

Conte’deki yeni başbakanlık kararnamesine göre ise ülke genelinde bulunan tüm müzelerin ve sergilerin kapanacağı ortaya çıktı. Bunun yanında AVM’ler hafta sonlarında ve diğer tatil günlerinde kapatılacak. Yoğun tedbir alınan bu bölgede ortaokulların da uzaktan eğitime geçeceği duyuruldu. Bahis ve bingo gibi oyun salonları ise geçici süre kapalı kalacak. Toplu taşıma araçlarında da tedbir alınıyor. Toplu taşıma araçlarında kapasiteler yarıya indirilecek. Ülkede bulunan hizmet sektörü çalışanları ise bu tedbirler karşısında protesto yaptı.

Fransa Başbakanı ise ülke içerisinde her 30 saniyede 1 insanın virüs dolayısıyla hastaneye yattığını söyledi.

Almanya’daki vakaların artması sonucunda büyük uyarılar yapılıyor. Hastanelerde bulunan yoğun bakım yataklarının ve hizmet veren sağlık personellerinin yetersiz kalacağı bilgisi verildi.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.