4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Günü’nde Ali Yeşilırmak’a Kulak Verin!

Son güncelleme:

Hayvanların dilinden anlayan özel bir eğitmen olan Ali Yeşilırmak‘ı ilk kez televizyon ekranlarında izlemiştik. 4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Günü‘nde tüm insanlara seslenen Ali Yeşilırmak, hayvan dostlarımız açısından bu gün güzel bir açıklama yaptı. Royal Canin isimli hayvan beslenme markası ile birlikte bir duyuruda bulunan Ali Yeşilırmak, bu markanın paylaştığı “Royal Canin olarak, yaşamlarımızı güzel bir yer haline dönüştüren hayvanlar için, daha iyi bir dünyayı sorumlu hayvan sahipliği anlayış ve uygulamaları ile mümkün kılabileceğimize inanıyoruz. 5 temel haklarını unutma, unutturma!” açıklaması ile birlikte şu sözleri sosyal medyadaki takipçileri ile paylaştı: “Sorumlu hayvan sahipliği anlayışının yerleşmesi ile birlikte hayvan sahiplenme kararını çok daha bilinçli olarak alabilir ve bakış açımızı değiştirerek hayvanların terk edilmelerinin önüne geçebilir, Yaşam Boyu sürecek mutlu birliktelikler sürdürebiliriz.” Bahsedilen bu beş temel yaşam hakkına da bu gönderide yer veren Ali Yeşilırmak, takipçilerine bu vesile ile duyar kazandırmış oldu. Hayvanlara tanımamız gereken beş temel hak ilkesi ise açlık ve susuzluktan uzak olmaları gerektiği, barınma hakkı, sağlık sorunlarından uzak olmalarının gerekliliği, kendilerini olduğu gibi ifade edebilme hakları ile korku ve stresten uzak durma hakları bulunuyor.

Ali Yeşilırmak ve sevgili köpeği Max.

Hayvan Eğitimi Başta Olmak Üzere Her Konuda Hayvanseverlere Yardımcı Oluyor, Ali Yeşiırmak’a Sosyal Medya Üzerinden Ulaşabilirsiniz!

Sosyal medya hesabı üzerinden birçok konuda hayvan hakları ve bakımı konusunda seslenen Ali Yeşilırmak, her konuda hayvan severlere yardımcı bir uzman eğitmen. Sosyal medya üzerinden gelen yoğun ilgi için takipçilerine teşekkür eden Ali Yeşilırmak, takipçilerinden gelen eğitim isteği, soru ve sorunları için asistanı Şerif Ayan’a ulaşabileceklerini belirtti. Sorumlu hayvan sahipliği konusunda Instagram üzerinden önemli açıklamaları takipçileri ile paylaşan uzman eğitmen Ali Yeşilırmak, ‘Sorumlu Hayvan Sahipliği Nedir?’ başlığı altında bu konuda hayvan sahiplerine yardımcı oluyor. Bakımı üstlenilen hayvanların hayatları boyunca ihtiyaçlarının karşılanarak iyi bir yaşam geçirmelerinin sağlanması anlamına gelen sorumlu hayvan sahipliği için uzman köpek eğitmeni Ali Yeşilırmak, “Sorumlu hayvan sahipliği ile hayvanlar için daha iyi bir dünya mümkün! Sorumlu hayvan sahipliği anlayışı ve uygulamaları, tüm hayvan sahipleri ve severleri tarafından özümsenmeli ve hayata geçirilmelidir.” açıklamasını dile getirdi.

Ali Yeşilırmak, 26 yıllık köpek eğitmeni ve hayvan sever.

‘Ali Yeşilırmak ile Dostumun Dünyası’ Her Cumartesi Fox Ekranlarında Sizlerle!

1 Mart 2020 tarihinde Fox ekranlarında ilk bölümü yayınlanmış olan Ali Yeşilırmak ile Dostumun Dünyası, bu dönem de yeni sezonu ile hayvan sever izleyiciler ile buluştu. İlk bölümü ile birlikte ekran başındaki izleyiciler tarafından çokça beğenilen ve hayvan sahiplerini televizyon ekranlarına kilitleyen Ali Yeşilırmak ile Dostumun Dünyası programı, sosyal medyada da büyük övgüler aldı. Özellikle hayvan sahibi izleyiciler için epey faydalı bilgilerin de paylaşıldığı Ali Yeşilırmak ile Dostumun Dünyası programında, her hafta hayvan bakımı ve köpekler hakkında yeni bilgiler kazanılmış oluyor. 26 yıllın bir köpek eğitmeni olan Ali Yeşilırmak, sahip olduğu birikimlerini cömertçe bu programda izleyiciler için dile getiriyor. İlk bölümlerini geçtiğimiz sene izlediğimiz Ali Yeşilırmak ile Dostumun Dünyası programı, ekranlara ilk olarak ‘Dostumun Dünyası’ ismiyle gelmişti. Ekranlarda pati izleri bırakarak hayvan severlerin gönlünde taht kuran Ali Yeşilırmak ile Dostumun Dünyası adlı program, her Cumartesi izleyiciler tarafından heyecanla bekleniyor.

Ali Yeşilırmak ile Dostumun Dünyası, her Cumartesi sizlerle!

Ali Yeşilırmak ile Dostumun Dünyası Programı ile Sokaktaki Sahipsiz Can Dostlarımıza Yardım Eli Uzatılıyor.

Birçok hayvana da sahip çıkılan programda, hayvan bakımının esasları anlatılarak, ekran başındaki izleyicilerin de sokaktaki herhangi bir canı kurtarması sağlanıyor. Köpek eğitimi konusunda deneyimli bir uzman olan Ali Yeşilırmak, sahipsiz can dostlarımız için de elinden geleni yapıyor. İlk sezondan beri birçok hayvanın kalbine dokunarak müthiş işlere imza atan uzman köpek eğitmeni Ali Yeşilırmak, bu vesile ile insanlar ve can dostlarımız arasında bir iletişim sağlayarak sıcak bir bağlantı kurmuş oluyor. İnsanlar ve köpek dostlarımız arasında derin bir ilişki oluşmasını sağlayan Ali Yeşilırmak, hayvan sahiplerinin ve hayvan severlerin, can dostlarımıza farklı bir açıdan bakmasına vesile oluyor.

Ali Yeşilırmak, bu programda binlerce köpeğe yardım eli uzatıyor.

26 Yıllık Deneyimi Bulunan Uzman Köpek Eğitmeni Ali Yeşilırmak, Her Çeşit Can Dostumuz İçin Durumlarına Göre Farklı Çözümler Sunuyor.

Verdiği köpek eğitimleri ile hem can dostlarımızın hem de insanların hayatlarında büyük bir değişime gitmelerini sağlayan Ali Yeşilırmak, bu programın bir bölümünde Labrador cinsi köpek dostumuz Loki’ye, tekerlekli sandalye üzerinde yaşamını sürdüren Ada’ya desteğinin artması için bir eğitim vererek destek oluyor. Saldırgan bir mizaca sahip hayvan dostlarının eğitiminde de epey başarılı olan Ali Yeşilırmak, aynı evde yaşayan iki köpek olan Sparki ile Vegas’a yardım ediyor. Son zamanlarda epey saldırgan ve kontrol dışı hareketler besleyen Vegas isimli dünyalar tatlısı köpek, Ali Yeşilırmak ile Dostumun Dünyası programı sayesinde Sparki ve evde yaşayan dostları ile birlikte huzurlu yaşamına devam etmiş oluyor. Ormanlık alanda da sahipsiz köpeklere yardım etmek için geziler düzenleyen Ali Yeşilırmak, sokaktaki dostlarımızın da hayatlarını kurtarmış oluyor. Ali Yeşilırmak ile Dostumun Dünyası programında yapılan bu sevimli orman gezintilerinde bir bölümde Ali Yeşilırmak’a, veteriner arkadaşı Özden Üstüner de eşlik ederek hayvan dostlarının sağlığına özen gösterdiler. Yayınlanan bu bölümde ekran başındaki izleyicilerin de sokak hayvanlarına yardımcı olması teşvik edilirken, hayvan sahipleri için de epey yararlı öneriler sunulmuş oluyor. Ormanlık alanda yapılan gezintilerde ölüme yakın bir şekilde bulunan can dostlarımız, itinalı bir bakım ile hayata döndürülerek izleyicilerin yüzünde bir gülümseme bırakıyor. Koruma altına alınan hayvan dostları, hayatlarının mutluluklarını Ali Yeşilırmak ile Dostumun Dünyası programı ile yaşıyorlar. Fox İç Yapımlar ekibinin deneyimli üyeleri, Ali Yeşilırmak ile Dostumun Dünyası programı sayesinde binlerce hayvan dostumuz için bir mucize yaratıyor ve onları hayata döndürüyorlar. Ali Yeşilırmak ile Dostumun Dünyası isimli sevimli televizyon programı, her Cumartesi saat 12:45’te sizlerle!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.