4 Yabancı Bir Ülke “Buraların Yabancısıyız” Exxen’de !

Son güncelleme:

Buraların Yabancısıyız Programının İçeriği Nedir ? 4 yabancı Kimdir?

Dijital platform olan Exxen, insanların dikkatini üzerine çekmeye devam ediyor. Bir çok youtube ünlüsüyle anlaşan platformu birçok insana hitap eden Acun Ilıcalı, Exxen’de birbirinden farklı içerikler yapmaya devam ediyor. Gittikçe sevilen ve üye sayısı her gün artan dijital platform Exxen’de yayınlanan Buraların yabancısıyız’ dada Youtube üzerinden tanıma fırsatı bulduğumuz birçok içerikte görüp gözümüze aşina olmuş Youtuberlar bulunuyor. Peki Youtube’da Chaby Han’ın kanalında yayınlanan Üç Yabancı Bir Türk programından tanıyıp bildiğimiz eğlenceli 4’lüyü izlerken bizleri neler bekliyor?

Buraların Yabancısıyız

“Buraların Yabancısıyız” Konusu nedir ?

Exxen’de yayınlanmakta olan Buraların Yabancısıyız gençler tarafından ilgiyi üzerine oldukça çekmiş bulunmakta. Daha önce Youtube’dan aşina olduğumuz yüzler bu seferde Exxende. Genel izleyici kitlesine sahip olan “Buraların Yabancısıyız” bizlere doğdukları ülkelerden ayrılan ve iyi düzeyde Türkçe bilen 4 yabancının karavanlarıyla beraber şehirleri dolaşmasını anlatıyor. Dolaşırken kendi kültürlerini Türk insanlarına anlatırken neler öğreneceklerini neler keşfedeceklerini anlatan Buraların Yabancısıyız hem keşfetmemizi hem eğlenip öğrenmemizi sağlıyor. Türk kültürünün güzelliklerini keşfetme keşfederken eğlenmeye giden 4’lü birçok anı biriktirirken bizi de merakla ekrana kitliyor.

Buraların Yabancısıyız Oyuncuları:

•Michele Cedolin

•Joel Moriasi

•Chaby Han

•Louis Stotesbery

Michele Cedolin Kimdir?

Aslında Michele Cedolin’i bir dönemin en çok ses getiren dizilerinden olan Sihirli Annem’de ki rolünden tanıyoruz. Sihirli annem dizisinde çocuk yaştayken Kerem rolünde oynayan Cedolin, bize sima olarak o kadar da uzak değil.

İtalyan kökenli olan Michele Cedolin, uzun yıllardır Türkiye’de yaşamını sürdürüyor. İlk ve orta öğrenimini Özel Evrim Okulları’nda gördü. Galatasaray Lisesini bitirdi. 2010 yılında ise lise öğrenimini tamamlayan Cedolin, daha sonra Galatasaray Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünü bitirdi. Ardından yüksek lisansını yine Galatasaray Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde yaptı Şuan ise Michele Cedolin aynı üniversitede araştırma görevlisi olarak çalışmakta.

Joel Moriasi Kimdir ?

Kenya’da dünyaya gözlerini açan Joel Moriasi İstanbul’da yaşamakta. Sevimli ve sakin karakteriyle dikkat çekmekte. Hakkında çok fazla bilgi bulunmasa da insanların onu izlerken keyif aldığı ve onu izlemeyi sevdiği kesin. Onu Üç Yabancı Bir Türk programından tanıyoruz.

Chaby Han Kimdir?

15 Haziran 1992 yılında Güney Kore’de doğan Chaby Han, ATV ekranlarında yayınlanan “Elin Oğlu” yarışması ile tanındı. İstanbul’da yaşayan Chaby , ailesiyle birlikte 2007 yılın da babasının işi sebebiyle Türkiye’ye yerleşti. Eğitimini Türk okullarında sürdürüp tamamladı. Şuan İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümünde okuyor.

2017 yılında Türkiye’de ve dünyada hikayesinden kaynaklı izlerken gözyaşlarımıza hakim olamadığımız izlenme rekorları kıran Ayla filmin de Sung Joon karakterini oynadı ve büyük bir kitlenin beğenisini üzerine çekip bir süre ilgi odağı oldu.

Louis Stotesbery Kimdir ?

Louis hakkında maalesef ki çok kısıtlı bilgiye sahibiz. Hayatı hakkında açıklama yapmaktan oldukça kaçınıyor. Amerika’da yaşayan bir Türk olan Louis Stotesbery ,Türkiye’yi çok sevmekte olduğu biliniyor hatta üniversite öğrenimine Amerika’da başlayıp ardından yarım bırakarak Türkiye’ye geldiği ve eğitimini Türkiye’de devam edip tamamladığı biliniyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.