Smiling couple in cafe enjoying the time spending with each other

İlk randevuda Tek Gecelik İlişki İsteyen Erkeklerin Yaptığı 5 Hareket!

İlk randevuya çıkıp birisiyle tanıştıktan sonra erkeklerin genellikle iki farklı düşüncesi olduğunu hepimiz biliyoruz! Ya kadınları eve bırakıp kendi evine tıpış tıpış dönüş “Ne zaman tekrar buluşuyoruz?” diye mesaj atan erkekler yada tek bir kerelik isteyenler. Uzak durulması gereken bu ikinci tipleme için kadınların bazı önlemler alması gerekiyor. Bir erkeğin gerçek amacının ne olup ne olmadığını kısa yoldan anlamak için tek yapmanız gereken, karşınızdakinin vücut dilini dikkatlice gözlemlemek. Arzulayan erkek nasıl davranır? 4 maddede açıklıyoruz!

1- Gözlerinize değil, dekoltenize bakıyorsa

Romantizm mi? Elbette herkesin istediği şey bu. Romantik bir gecenin hayallerini kurmuş ve flörtünle dışarıda bir şeyler içmeye başlamış olabilirsiniz. Ancak o, sizin gözlerinizin içine bakmaktansa sürekli dekoltenizi kollayabilir. Bakmasında tabii ki bir sorun yok; ancak bu durum gece boyunca aralıksız devam ederse,bir sorun doğmasına ramak kalmış demektir.  Ona gülerek bir şeyler anlatırken, o gülmek yerine sandalyesinden biraz daha yukarı kalkmaya çabalıyorsa, kararınızı vermeniz gerekecek.

2- Sizin yanınızdayken başka kadınlara bakıyorsa

Baş başa yediğiniz bir yemekte, gözlerini sizden ayırmamasını beklemek biraz aşırıya kaçmak olacak. Ama sizin varlığınızı neredeyse hiç umursamadan, omzunun arkasında kalan kadınlara bakmakla meşgul oluyorsa, amacını çoktan belli etmiş demektir. Hakkınızı romantizmden yana kullacaksanız, hesabı istemenin tam zamanı.

3- Sevgiyle dokunmak varken cinsel dokunuşlar yapıyorsa

Hayranlık duyduğunu defalarca söylediği bir yönetmenin filmine gitmiş ve sinemada el ele tutuşmuş olabilirsiniz. Ne güzel. Ama yanındakinin partneriniz size yönelimi farklıysa gözleriniz ondan uzaklaşan yollara odaklanmaya başlayabilir.

4- Gereğinden yakın duruyorsa

Dans ederken, müziğin ritmini ve janrını umursamadan size çok fazla mı yakın? İşte bu noktada, amacı tamamen fiziksel olabilir.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.