7 Melekten Biri Öznur Serçeler İle Seyirci Karşısına Çıkıyor

15 Temmuz gecesi mücadelesinde şehit olan 7 kadın özel harekat polisinden biri olan Zehra karakteri ile beyaz perdede başarı gösterecek olan Öznur Serçeler, filmden bir sahneyi Kasım ayında takipçileri ile paylaşmıştı. Gösterime girmesi dört gözle beklenen 7 Melek isimli sinema filmi, Murat Onbul yönetmenliğinde çekiliyor ve Öznur Serçeler, filmin başrollerini Burcu Kıratlı, Pelin Uluskar, Tuğba Melis Türk, Elif Buse Doğan, Yasemin Öztürk ve Ferda Işıl gibi isimlerle paylaşacak.

Öznur Serçeler, 7 Melek filminde Zehra rolü ile yer alacak.

1. 7 Melek İsimli Sinema Filmi, 15 Temmuz Gecesinde Kadın Özel Harekat Polislerinin Başından Geçen Gerçek Olayları Beyaz Perdeye Taşıyor.

Kasım ayında çekimlerine başlanan 7 Melek filmi, izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Öznur Serçeler’in de başrollerde yer aldığı sinema filmi, 7 kadın özel harekat polisinin 15 Temmuz’da neler yaşadığını konu ediniyor. Öznur Serçeler ile birlikte bu 7 kadın oyuncuyu canlandıracak olan Burcu Kıratlı, Pelin Uluskar, Tuğba Melis Türk, Elif Buse Doğan, Yasemin Öztürk ve Ferda Işıl, başarılı oyunculuk performansları ile izleyicinin beğenisini toplayacak gibi gözüküyor.

Öznur Serçeler, sosyal medya hesabında 7 Melek filminden bir sahneyi paylaştı.

2. 7 Melek Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Murat Onbul’un yönetmen koltuğunda olduğu 15 Temmuz gecesi konulu sinema filmi, Ahmet Karadoğaz ile Nurgül Bayram senaristliğinde oluşturuldu. Kadrosu ve oyuncuları itibariyle başarılı bulunmuş olan ve Julisanat isimli yapım şirketi tarafından çekilmiş olan 7 Melek filminin yapımcılığını ise, Hasan Doğan üstlendi. Geçtiğimiz yıl Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde saldırıya uğrayarak bombalanmış olan eski Özel Harekat şubesinde başlatılan çekimlerin 3 hafta içerisinde tamamlanacağı belirtildi. 7 Melek isimli sinema filminin vizyon tarihi ise henüz belirsiz.

Öznur Serçeler’in yer aldığı 7 Melek filmi, yaşanmış olaylara dayanıyor.

3. Vizyona Girmesi Heyecanla Beklenen 7 Melek Filminin Konusu, Yaşanmış Olaylara Dayanıyor.

15 Temmuz gecesi kadın özel harekat polislerinin yaşadıklarını konu edinecek olan 7 Melek, o gece görevli olan ve şehit olan kadınların anısına kameraya alındı. Ahmet Karadoğaz ve Nurgül Bayram tarafından oluşturulmuş olan 7 Melek filmi, senaryosu bakımından, yaşanmış olayları konu edinmesi bakımından önemli bir film olma özelliği taşıyor. Geçtiğimiz yıl Kasım ayında Ankara’da çekimlerine başlanmış olan 7 Melek filmi, halen izleyici karşısına çıkmadı.

Öznur Serçeler’in de yer aldığı 7 Melek filmi, merakla bekleniyor.

3. Senaryosu Gerçek Hayatlara Dayanarak Hazırlanmış Olan 7 Melek Filminin Konusu Nedir?

15 Temmuz gecesi düzenlenen hain saldırıda melek olan 7 kadın özel harekat polisinin hayatını ve yaşadıklarını konu alan 7 Melek filminin konusu, izleyiciler tarafından büyük oranda merak ediliyor. Dokunaklı bir hikayeye sahip olan 7 melek filminin konusu ise Cennet, Gülşah, Zehra, Elif, Kübra ve Seher isimli kadınların öyküsünü beyaz perdeye taşıyor. Güzel sanatlar, mimarlık ve maliye benzeri bölümlerde öğrenim gören ve farklı hayatlara sahip olan bu kadınlardan beşi, yani Cennet, Gülşah, Kübra ve Seher, hayatlarının bir bölümünde özel harekat eğitimlerine katılmaya karar veriyorlar ve bu vesileyle polis oluyorlar. Özel harekata katılmış olan bu dört genç kadın ile polis okulunda öğrenci olarak bulunan Sevda ve kıdemli polis konumunda ola Zehra ve Elif isimli iki kadın polisin hayatları, 15 Temmuz gecesinde kesişiyor. Bu hain saldırıda bombalanmış olan Ankara’nın Gölbaşı ilçesindeki polis özel harekat şubesinde şehit olan bu 7 kadın, bu gün 7 Melek filmi ile anılıyorlar.

7 Melek filminin oyuncu kadrosunda Öznur Serçeler ile birlikte birçok başarılı isim yer alıyor.

4. 7 Melek Şehit Polisimizin Anısına Çekilen 7 Melek Filminin Oyuncuları Arasında Başarılı İsimler Bulunuyor.

15 Temmuz darbe girişimi sırasında bombalanan Gölbaşı Özel Harekat Merkezinde şehit olan birbirinden parlak gelecekli 7 kadın özel harekat polisini başarılı bir şekilde beyaz perdeye taşıyacak olan 7 kadın oyuncu, Öznur Serçeler, Burcu Kıratlı, Pelin Uluskar, Tuğba Melis Türk, Elif Buse Doğan, Yasemin Öztürk ve Ferda Işıl gibi isimlerden oluşuyor. 7 Melek filminde rol alan bu başarılı kadın oyuncuların canlandıracağı roller ise, Zehra rolünde Öznur Serçeler, Cennet rolünde Burcu Kıratlı, Gülşah rolünde Pelin Uluksar, Kübra rolünde Serenay Aktaş, Elif rolünde Tuğba Melis Türk, Sevda rolünde Elif Buse doğan ve Seher rolünde ise Gülşah Aktaş şeklinde oyuncular izleyici karşısına çıkacaklar.

Öznur Serçeler, müzik alanında birçok başarılı projede yer aldı.

5. 7 Güzel Melekten Zehra İsimli Kahramanı Canlandıracak Olan Öznur Serçeler Kimdir?

Kasım ayında çekimleri başlamış olan 7 Melek filminde izlemeyi dört gözle beklediğimiz başarılı oyuncu Öznur Serçeleri bu güne kadar birçok projede yer alarak izleyicilerin övgülerini topladı. 1987 yılında Kayseri’de dünyaya gözlerini açmış olan Öznur Serçeler, 2001 yılında Mersin Üniversitesi’ndeki konservatuvarda Türkol Çankaya ile birlikte müzik öğrenimi görmeye başladı. 2003 yılına gelindiğinde Bilkent Üniversitesi’nde bulunan Stilliana Stravreva’nın sınıfına burslu olarak girmeye hak kazanan başarılı oyuncu Öznur Serçeler, daha sonraki yıllarda ise, Raffiele Trevesani ve Bülent Evcil gibi isimlerle birlikte çalıştı. Danimarka’da da akademik yaşamına devam etmiş olan Öznur Serçeler, ayrıca Andras Adorjan ve Pierre Yves Artaud’la da müzisyenlik serüvenine devam etti. Müzik alanında yüksek başarıya ulaşmış olan Öznur Serçeler, 2007 yılında düzenlenen World Youth Orchestra projesinde yer aldı ve Berlin, Kasel, Bodrum’da çeşitli konserlerde müzisyen olarak yer aldı. ÖZnur Serçeler ayrıca öğrenim görmüş olduğu Bilkent Üniversitesi’nin düzenlediği çeşitli sanat aktivitelerinde ve master classlarda başarıyla yer aldı ve solo olarak da sahnede bulundu. Müzisyenlik yolculuğunda birçok yerde başarıyla yer almış olan Öznur Serçeler, 2007 yılında ise Dünya Gençlik Orkestrası’nın projesinde yer aldı. Aynı yıl Elite Model Look’a da katılmış olan Öznur Serçeler’i, daha sonra ekranlarda başarıyla izledik.

Öznur Serçeler, birçok yapımda başarıyla yer aldı.

6. Başarılı Oyuncu Öznur Serçeler, Müzik Alanında Olduğu Gibi Ekranlarda da Büyük Başarı Gösterdi.

2011 yılında Nuri isimli dizide Kumru isimli karakter ile seyirci karşısına çıkmış olan Öznur Serçeler, bu dizide Oktay Kaynarca ve Meltem Cumbul gibi usta isimlerle birlikte yer aldı. Sonraki dönemlerde Mahsun Kırmızıgül’ün yönetmenliğinde çekilmiş olan Hayat Devam Ediyor isimli dram türündeki dizide izlediğimiz Öznur Serçeler, bu yapımda ise Mina Seferidis rolüne can verdi. Daha sonra ise 2013 yılında yayınlanan Emret Komutanım dizisi ile izleyicilerin beğenisini toplamış olan başarılı oyuncu Öznur Serçeler’i, bu dizide ise albayın kızı rolünde izlemiştik. Geçtiğimiz yıllarda yayınlanmış olan Dolunay dizisinde Fatoş rolünü canlandırmış olan Öznur Serçeler’i ayrıca Sarp Apak ile birlikte Karışık Kaset isimli filmde de izledik. 2014 yılına gelindiğinde Aşkın Kanunu’nda yer alan Öznur Serçeler, daha sonra 2018 ve 2019 yıllarında popüler bir yaz dizisi olarak yayınlanan Erkenci Kuş isimli yapımda da Leyla karakterini canlandırdı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.