ABBC İncelemesi ve Ana Odağı

ABBC Vakfı kendisini, MENA bölgesinde dağıtım, finans, alışveriş ve güvenliği hedefleyen bir blockchain çözümleri sağlayıcısı olarak tanımlıyor.

Dijital varlıkları sorunsuz bir şekilde depolamak, güvenceye almak, ticaret yapmak ve kullanmak için bir platform oluşturmayı amaçlamaktadır. Şirketin Dubai, BAE ve Minsk, Beyaz Rusya merkezli operasyon ekipleri bulunmaktadır. ABBC, kendi dijital varlığı ABBC Coin‘i geliştirdi. Bu proje, kullanıcılarına ”ödeme güvenliğinin geleceğini” getirmeyi hedefliyor.

ABBC Coin Değeri ₺1,26 TRY

ABBC’nin 2. nesil ana ağının geliştirilmesiyle birlikte, blok zincirinin artık saniyede 5.000 işlem gerçekleştirebildiği bildiriliyor. Düğümlerindeki işlemleri onaylayan Temsilci Teminat Kanıtı konsensüs protokolü uyguladı.

ABBC Ana Odağı

ABBC ekibi çoğunlukla Dubai, BAE ve Minsk, Beyaz Rusya’dan faaliyet göstermektedir. Ancak, dünyanın her yerinden ortakları vardır. Madeni paraya Fintech, web ve mobil geliştirme, AI ve AR geliştirmeyi entegre eden bir uygulama platformu aracılığıyla erişilir. Proje, çevrimiçi perakendeyi kolaylaştırmak için blok zinciri ve kripto kullanma konseptine göre modellenmiştir.

Piyasa Değeri ₺741.927.744 TRY

ABBC Coin, Aladdin cüzdan ve Buyaladdin e-ticaret uygulaması için yerel para birimidir. Aladdin cüzdan, birden çok platformu ve dijital varlığı destekler. Eşler arası kripto transferi sunar. Ekip, dijital işlemlerde devrim yaratacağını iddia ediyor. Ayrıca Buyaladdin, kullanıcıların kripto varlıkları ile temin edebilecekleri uygun, güvenli ve etkili bir küresel pazar sağlar.

24 Saatlik Hacim ₺314.400.456 TRY

ABBC, kendi yerel BSB Token’ları ile Haziran 2019’da BitStorm adlı Dubai merkezli borsasını başlattı. Platform, ABD SEC Seviye denetim sistemine sahiptir; aynı zamanda güvenli ve istikrarlı bir ticaret ortamı sağlar. Bu, kullanıcılar için bir bonustur. Borsa, bir airdrop etkinliği aracılığıyla ABBC Coin kullanıcılarına ücretsiz BSB tokenleri dağıttı.

Kullanıcılar, dijital varlıklarını sorunsuz ve güvenli işlemlerle yatırabilir, saklayabilir, takas edebilir ve çekebilir. Kullanıcılar ayrıca daha düşük işlem ücretlerinden, etkileyici bir işlem hacminden ve çeşitli ticaret noktalarında önemli bir hacimden yararlanma özgürlüğüne sahiptir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.