ABD Eski Başkanı Bill Clinton’dan Yasak Aşk İtirafı!

ABD’nin eski başkanı Bill Clinton, yaptığı itiraf ile adeta tüm dünyayı şok uğrattı.

Yıllar sonra konuşan ve her şeyi itiraf eden Clinton, Monica Lewinsky ile yasak aşk yaşadığını doğruladı.

73 yaşındaki eski başkan, Hillary Clinton hakkında hazırlanan Hillary adlı belgeselde şöyle konuştu:  “Gittim, yatağa oturdum ve Hillary ile konuştum. Ne zaman, ne olduğunu tamamıyla anlattım. Korkunç hissettiğimi söyledim. Son birkaç yıldır çok fazla şey yaşadık. Savunacak bir şeyim yok. Yaptığım şeyin affedilebilir değil” dedi. Clinton konuşmasına, “Hiç kimse oturup da ‘Sanırım sorumsuzca bir risk alıyorum’ diye düşünmez. Ailem için kötüydü, ülkem için kötüydü, benimle çalışan insanlar için kötüydü” diye devam etti.

Clinton ayrıca nasıl hissettiği ile ilgili  “Sendelediğinizi hissediyorsunuz. Dövüşün 15. Roundundasınız ve 30 rounda çıkıyor ve işte bir süreliğine de olsa aklınızı bunlardan uzaklaştıracağınız bir şey.” diye tarif ett.

Clinton herkes hayatında baskı yaşadığını dile getirirken sözlerini şöyle tamamladı: “Endişelerimi yönetmek için yıllarca yaptığım şeylerden biri. Hayatta hepimizin yükleri var ve bazen yapmamamız gereken şeyleri yapıyoruz. Yaptığım şey berbattı, yanlıştı. Onu (Hillary Clinton) incitmiş olmaktan nefret ettim. Yıllarca kaygılarımla baş ettim. O zamandan beri artık tamamen farklı biriyim” diye konuştu.

Belgeselin ‘Hardest Decision’ (En Zor Karar) adını taşıyan ve sadece ‘yasak ilişki’ hikayesine odaklanan bölümünde ayrıca çiftin bu skandalı nasıl yönettiği de anlatıldı.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.