ABD’den Korkunç Görüntüler! Cesetleri Boş Odalarda Böyle Depoladılar..

ABD medyası Detroit’teki Sinai-Grace Hastanesi’nde  morgda yer kalmadığı için boş odalarda depolanan cansız bedenlerin görüntülerini paylaştı.

Koronavirüs nedeniyle 23 bin 649 kişinin hayatını kaybettiği ve her geçen gün katlanarak devam ettiğin ABD’den ürküten görüntüler geldi. Detroit’teki Sinai-Grace Hastanesinde morgda yer kalmadığı için boş oadalarda depolanan cansız bedenlerin görüntüleri paylaşıldı.

CNN’den Ryan Young, Jake Carpenter ve Paul P. Murphy’nin haberinde fotoğraflar Sina-Grace Hastanesindeki boş odalarda depolanan ve hastanenin otorparkına getirilen soğutmalı ünitelerin içinde üst üste yığılmış ceset torbaları görünüyor.

 

Kanala konuşan iki hastane personeli, normalde odaların hastane çalışanlarının uyumak ve dinlenmek için kullandığını, morgların dolması sebebiyle bu odaların morga dönüştürüldüğünü doğruladı.  Fotoğraflarda cesetlerin yan yana yatakta ve sandalyede, ranzalarda ve yerlerde bulunduğu görülüyor.

Hastanedeki acil servis çalışanlarından biri henüz dışarda ki dondurucuları almamış olduklarını ve burada yataklar olması nedeniyle ceset torbalarını oraya koymak durumunda olduklarını ifade etti. İki acil servis çalışanı ise cesetleri tutmak için portatif buzdolabı depolama birimleri sipariş etmeye karar verdiklerini belirtti. CNN, otoparkta beş adet soğutmalı depolama birimi görüldüğünü doğruladı. 

ABD’de koronavirüs nedeniyle yaşanan ölümlerin fazla olması sebebiyle morg sıkıntısı yaşanmaya başlamıştı. Daha öncede New York’ta toplu mezarlar kazılmıştı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.