Acun Ilıcalı Survivor 2020 Büyük Finali Hakkında Önemli Açıklamalarda Bulundu !

Survivor 2020’nin büyük finali çok az kaldı ! Sadece 6 yarışmacının kaldığı Survivor 2020’nin büyük finali heycanla bekleniyor..

Survivor 2020 büyük final için heycanlı bekleyiş devam ederken, Acun Ilıcalı büyük final hakkında detayları açıkladı.

Survivor 2020’nin büyük finaline yaklaşırken dün akşam dokunulmazlık oyununda yine heycanlı dakikalar yaşandı. Sercan, yakın arkadaşı Elif ile finale kaldı. Çok çekişmeli geçen final oyununu Sercan 5-4 kazandı. Böylece üst üste 5. kez dokunulmazlık kazanmış oldu.

Diğer taraftan Survivor 2020’nin bitmesine ramak kala Acun Ilıcalı eleme konseyi ile konuşma yaptı.

İşte Acun Ilıcalı’nın büyük finale dair yapmış olduğu önemli açıklamalar:

“Uzun zamandır söylüyorum son haftalar değişik şeyler yaşayacağımızı… Bu akşam son hafta neler yaşanacak onları anlatacağım. Daha önceki konuşmamda ‘Survivor tarihinde bir ilk yaşanacak’ dedim. Bu tarihi olayı son dörde kalan yarışmacılar yaşayacak.”

Acun Ilıcalı dünyada Survivor tarihinde daha önce hiç yapılmamış şeyi yapacak !

“Hiçbir Survivor’da hiçbir zaman yapılmamış bir şeyi yapacağız, dünyada da bir ilk olacak. Son dört yarışmacı kaldığı zaman Domonik’teki oyun canlı olarak yayınlanacak. Parkurda siz mücadele ederken bütün Türkiye bu oyunu canlı olarak seyredecek ve oyundan sonraki konsey de canlı olacak.

Müthiş iki gün son dörde kalan yarışmacıları bekliyor.”

Büyük final canlı yayında gerçekleşecek !

“Yarışmalar ve konseyler canlı yayınlanacak. Canlı yayında bir eleme olacak üç yarışmacı kalacak. Kalan üç yarışmacı ‘Yüzleşme Konseyi’ne çıkacak. Bu konseyde bu üç yarışmacı yapılacak bağlantıyla eski yarışmacılarla buluşacak.”

Acun Ilıcalı Survivor 2020 büyük finali için son olarak şu sözleri kulllandı;
“Üç yarışmacının oylamasının yaşanacağı bu geceden sonra bir canlı yayında da Survivor’ın iki finalisti ortaya çıkacak. Finalde de iki yarışmacı benimle birlikte gece uçağa binecek ve 13’ü akşamı Türkiye’de olacak. Büyük finale doğru beraber yola çıkacağız. 14’ü Salı günü de büyük finalde şampiyon belli olacak.” dedi.