Deep Blue Club

Acun Ilıcalı Ve Doğu Demirkol Arasındaki Güldüren Pazarlık

Son güncelleme:

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yarışmasının 4’üncü bölümü, “Bayi Toplantısı” filminin başrol oyuncularından Doğu Demirkol ile Acun Ilıcalı arasındaki diyalog damgasını vurdu.

TV8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor’ın 21 Şubat Cuma akşamı yayınlanan bölümünde, Acun Ilıcalı ile Doğu Demirkol arasında güldüren bir pazarlık yaşandı. Acun Ilıcalı, yarışmacıları ‘Anlat Bakalım’ oyunu için toplandığı sırada, İbrahim Büyükak’ın dördüncü filmi ‘Bayi Toplantısı’nın galasına bağlandı.

Büyükak’ın “Doğu özel uçakla bir tur istiyor” esprisine, filmin başrol oyuncularından Doğu Demirkol “Uçağa gerek yok, o kadar abartma” cevabını verdi. Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, filmin gişesinin 4 milyonu aşması durumunda Doğu Demirkol’a güzel bir hediye alacağını açıkladı.

Doğu Demirkol’un “3 milyonda el sıkışalım” teklifine, TV8’in sahibi Acun Ilıcalı’dan “Gişe 3,5 milyonu geçerse sana çok iyi hediye alacağım” cevabı geldi. Demirkol’un “Acun Ilıcalı’ya göre mi çok iyi, bana göre mi çok iyi bir hediye? İkimizin ortalamasına göre alalım abi” esprisi ile hem yarışmacılar hem de ekranları başındaki izleyicileri kahkahaya boğuldu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.