Acun Ilıcalı’dan Evrim’e Sert Tepki: Oyun Kaybetmişsin Gayet Güzel Gülüyorsun!

TV8 ekranlarının fenomen yarışma programı “Survivor”, yine nefes kesen bir bölümle dün akşam ekranlara geldi. Dokunulmazlık yarışmasının oynandığı yeni bölümde Acun Ilıcalı, gönüllüler takımına kızdı. Özellikle Evrim ve Cemal Can’ın tavırlarına sinirlenen Ilıcalı, yarışmacılara sert tepki gösterdi.

Dokunulmazlığın ilk turunu alan ünlüler, 15 Mart Pazar akşamı oynanan 2. turu gönüllülere kaptırdı. Ardından oynanan final oyunu için iki takım da üç yarışmacı çıkardı. Ünlüler takımı Berkan, Elif ve Barış ile Gönüllüler takımında Yunus Emre, Cemal Can ve Evrim oyuna çıkacaklarını söyledi.

Cemal Can’ın oyundaki isteksiz hareketleri, Evrim’in oyun kaybedip gülmesi Acun Ilıcalı’yı çileden çıkardı. Dokunulmazlığı ünlüler takımının kazandığını söyleyen Ilıcalı, ilk kez bir takıma sert çıktı.

Acun Ilıcalı, “Final oyununda burada gördüklerim, Survivor tarihinde çok az gördüğüm şeyler. Kimi çıkarttınız ne niyetle çıkardınız anlamadım. Bu takımda bir şeyler var, benim bunu öğrenmem lazım.” diyerek şu sözleri söyledi; “Yarışmacı geliyor yarışıyor, oyun kaybediyor ve gülüyor. Evrim senden bahsediyorum, normalde bir çay için ortalığı birbirine katarsın, yan yatıyorum diye 15 dakika ağlıyorsun. Burda oyun kaybetmişsin gayet güzel gülüyorsun. Ardahan yanına seni teselli etmeye geliyor, boşver, rahat ol tarzında bir cevap veriyorsun” dedi.


Acun Ilıcalı’nın bu sözlerinden sonra kendini açıklamaya çalışan Evrim ise, “Başka şeyler de var ama elimden geleni yaptı. Ben zaten yarışmak istedim ama arkadaşlarım sakatlanırsam diye istemedi. Sonrasında ben parkura çıktım, tabi ki düşüremeyince çok üzüldüm” şeklinde konuştu.

Cemal Can için de konuşan Acun Ilıcalı, “Cemal Can 50 metre fark yiyor, normalde parkurların fırtına ismi. Ya o isteksiz zorla çıkardınız ya da kafası başka yerde. Niye bu dörtlüyle çıktığınızı anlamadım. Benim gözlemim şu kendisini biraz rahat hisseden arkadaşlar yüzünden bu takımdan bu hafta bir kişi gidecek. Ben 10 yıldır bu yarışmayı sunuyorum, kusura bakmayın ama bugün final oyununda yarışan Yunus Emre dışındaki iki kişi çok isteksizdi” diyerek kızgınlığını ifade etti.

CEMAL CAN: SURVİVOR BENİM İÇİN BİTTİ
Dokunulmazlık için final oyununa çıkan Cemal Can, “dördüncü günden Survivor’dan şikayet etmeye başladım” diyerek mutsuz olduğunu ifade ederken “Ben daha dördüncü günden başladım şikayet etmeye. Adada yaşamak çok zor. Özlem zorluyor. Zayıfladık iyice. Dayanamıyorum, bitirdim kafamda. Survivor benim için bitti.” sözleriyle yarışma alanında rakibine sitem etti.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.