Ahu Yağtu Sahneden Düştü!

Ahu Yağtu “Karanlıkta Komedi” adlı yeni  tiyatro oyununun prömiyer gecesinde dengesini kaybederek sahneden düştü. Ünlü oyuncu omurunu kırdı.

Peter Shaffer’in yazdığı Ebru Kara’nın ise yönettiği oyunda Yağtu, aralarında Burcu Kara, Gökçe Özyol, Atilla Olgaç, Akasya Asıltürkmen, Bülent Alkış ve Barış Kıralıoğlu’nun olduğu ünlü isimlerle sahne alıyordu. Bohem bir heykeltraş ve etrafında gelişen ilginç olayları konu alan oyunun prömiyerinde Ahu Yağtu’nun dengesini kaybederek sahneden düştü ve omurunu kırdı.

Doktoru evde 5 hafta istirahat veren Yağtu “Omurganın en alt kuyruk sokumu bölgesindeki omurda kırık var. Doğal olarak bir operasyon yapılamıyor. Evde dinlenerek ve spor yaparak atlatacağım. Kemik kendi kendine kaynayacak inşallah” diye konuştu.


Jet Tiyatro’nun sosyal medya hesabından yapılan açıklamada “Canımız Ahu Yağtu sahnede geçirdiği talihsiz kaza sonrası omurunu kırmıştır. Bu sebeple 3 – 4 Mart tarihlerindeki İzmir ve Ankara oyunlarımız ileri bir tarihe ertelenmiştir. Oyuncumuzun bir an önce eski sağlığına kavuşup aramıza dönmesini diliyoruz” mesajı paylaşıldı. Fakat daha sonra bu paylaşımın silinmesi dikkatleri üstüne çekti.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.