Aklınızdan Geçen Fikirleri Not Almanıza Yardımcı Senstone

Seslendirdiğiniz her şeyi kolaylıkla not almak ister misiniz? Senstone tam olarak bunu yapıyor. Röportaj için ya da bir sesi not almak için birebir olan Senstone, boyutuyla rahat kullanım sağlayan bir ürün. Hiç bu kadar küçük asistanınız olmamıştı.

Senstone nedir

Peki Senstone nedir? Senstone özellikleri nedir? Senstone avantajları nedir? Senstone boyutu nedir? Tüm bu soruları ayrıntılı cevaplarını inceleyelim.

Öncelikle Senstone Nedir?

Senstone özellikleri nedir?

Dünyanın en küçük giyilebilir cihazları arasında yer alan Senstone, akıllı ses kaydetme özelliğine sahip olan bir ürün. Senstone aklınıza gelen fikirleri unutmanıza zaman bırakmadan, anında not almanızı sağlayacak.

Senstone boyutu o kadar kullanışlı ki bu ürünü kolye olarak, bileklik olarak ya da yakanıza tutturarak kullanabilirsiniz. Kaydedilen sesleri mobil uygulamasına aktaran Senstone her an yanınızda olan akıllı bir asistan.

Senstone Özellikleri Neler?

Senstone avantajları nedir?

Senstone üzerindeki düşmeye basmanız halinde sesleri algılayarak sizin için nota döküyor.

Senstone 1,3 inç boyutunda, oval bir kapsül olarak kullanım kolaylığı sağlayan bir ürün. Taşınması ve kullanılması oldukça kolay. Bu da en büyük avantajlarından bir tanesi.

Tek bir düğmesi olan Senstone, güç-kayıt-ses seviyesi kontrolü yapıyor.

Senstone kolye nasıl kullanılır?

Senstone ile kaydettiğiniz notları telefonunuza indirdiğiniz uygulama ile görebiliyorsunuz. Bu uygulamayı Android veya iOS’dan kolaylıkla indirip kullanmanız mümkün.

Senstone kolye, bileklik ya da yakaya tutturularak kullanım kolaylığı sağlayan bir ürün. Küçük boyuta sahip olması, kullanım kolaylığı ve notları anında uygulamaya aktarması gün içinde not almanız için çok faydalı olacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.