Alassane Ndao Fenerbahçe’ye Mi Geliyor?

Ali Koç, Alassane Ndao‘nun temsilcisi Ve Fatih Karagümrük yetkilileriyle görüştü. Sarı lacivertliler takıma Ndao’yu katmak istiyor. Bir çok yıldız oyuncuyu takıma getiren Fenerbahçe, şimdi de Ndao ile görüşüyor.

Alassane Ndao, Fenerbahçe’ye Mi Transfer Oldu?

Alassane Ndao, Fenerbahçe’ye mi transfer oldu? Başta Mesut Ozil olmak üzere bünyesine bir çok yıldız oyuncuyu katan Fenerbahçe, şimdi de başka bir yıldız ile görüşüyor.

Diğer Fenerbahçe Haberleri

Fenerbahçe’de Yıldız İsimlerin Ardı Arkası Kesilmiyor

Fenerbahçe’de Yıldız İsimlerin Ardı Arkası Kesilmiyor

Devre arası transfer döneminde kadrosuna Mesut Ozil, İrfan Can, Szalai, Osayi gibi isimleri katan Fenerbahçe, sezon sonu için bir isimle daha görüşmelere hazırlanıyor. Fenerbahçe’nin büyük beğenisini kazanan Ndao ile görüşmeler başladı bile. Başarılı futbolcu ile ilgili görüşme sezon başından beri devam ediyor. İlk görüşme, Ndao’nun sözleşme koşullarını öğrenmek için sezon başında yapılmıştı. Şimdi ise transfer görüşmeleri başladı.

Fenerbahçe Ne Açıklama Yaptı?

Allassane Ndao

Alınan haberlere göre cumartesi günkü maçın ardından, Ali Koç, takımla ve oyuncuyla birebir görüştü ve transfer sürecini başlattı. İki tarafta anlaşmaya varırsa, takıma bir yıldız oyuncu daha geliyor. Ali koç bu sezon çok önemli transferlere imza attı, hala daha hedefinde bir çok başarılı futbolcu var. Ali Koç, Ndao’yu çok beğendiğini bu sözlerle belirtti “Oyunda kaldığı sürece bizi çok zorladı. Sezon sonunda onun transferini düşünüyoruz”.

Allassane Ndao’nun Sezondaki Performansı

Ndao, Fenerbahçe’ye Gelecek Mi?

Allassane Ndao şu anda takımın en skorer oyuncusu. Takımdaki 7 gol ve 5 gol pasıyla alanında lider konumunda. Henüz 23 yaşında olan futbolcunun hedeflerinde Avrupa’nın büyük takımları vardı. Ndao, Fenerbahçe’ye gelecek mi? Henüz bir anlaşmaya varılmadı fakat görüşmeler sürüyor. Ndao yaptığı açıklamada, bu sezon Karagümrük’te büyük bir başarı yakalamayı amaçladığını belirtti. Amaçlarına ulaştığını da performansından görebiliriz. Oldukça hırslı ve başarılı bir futbolcu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.