Aleyna Çakır Öldürüldü mü? İntihar mı Etti?

Aleyna Çakır Nasıl Öldürüldü?

Aleyna Çakır Cinayeti:

”Acil aç hemen telefonu hemen aç ara beni. Bu halime iyi bak bu sana son mesaj olacak belki. Değil hayatta rüyanda bile göremeyeceksin artık. Benim hayatımda annem babam yok kimsem yok. Şimdi sana söyleyeceğimi iyi dinle. Şimdi şuan kendi canımdan vazgeçiyorum. Şunu unutma rabbime bıraktım benim hayatımı kim bu hale getirdiyse.. Anamı babamı… Seni geldiğin de bu eve beni canlı bulamayacaksın… Her şey herkes benim için bu gün son bulamayacaksın.. Her şey herkes benim için bu gün son bulacak kim benim hayatıma s… herkesi vicdanıyla vebaliyle bırakıyorum bu saatten sonra”

Sevgilisinin telefonunda bu mesajlar bulundu. Ancak aleyna’nın ölümünün nasıl gerçekleştiği hakkında araştırmalar devam ediyor. Bir iddiaya göre sevgilisi sosyal medyada görüntülenen canlı yayında sevgilisinin yerde baygın yattığı görüntüleri yayınlamış. Tabiki bu durum cinayet şüphelerini artırmıştı. Genç kızın nasıl öldürüldüğü otopsi sonucunda belli olacak.

Sevgilisin yaptığı açıklamada:

”Aleyna yaklaşık 1 yıldır kız arkadaşımdır. 02/06/2020 günü akşam 20.00 saatlerinde iş yerinden çıkıp evine geldim. Burada birlikte akşam yemeği yedik. Ardında bir arkadaşı ile birlikte Yenimahalle’de bir kafeye gittik. Ancak burada oturmadık. Etlik’te seyyar bir kokoreççide yemek yedik.”

Yine Bir Kadın Boşanmak İstediğini Söylediği İçin Kocası Tarafından Darp Edildi!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.