Alişan ve Ailesi Ölümden Döndü!

Alişan, eşi Buse Varol ve 2 yaşındaki oğluyla bakıcısının içinde olduğu araç takla atarak 30 metre sürüklendi. Hiç kimseye bir şey olamadan kaza atlatıldı.

Alişan olarak tanınan şarkıcı Serkan Burak Tektaş, Manisa’nın Saruhanlı ilçesinde trafik kazası yaptı. İstanbul’dan İzmir’e gittiği öğrenilen Alişan’ın kullandığı 34 BAB 35 plakalı araba, İzmir-İstanbul Otoyulu’nda Çerkezosmaniye Mahallesi yakınlarında sağ arka aksının kırılması sonucu bariyerlere çarpıp devrildikten sonra 30 metre sürüklendi.

Kaza hakkında açıklama yapan Alişan;

“Büyük şok yaşadık, ölümden döndük. Hayatımda ilk kez kaza yapıyorum, verilmiş sadakamız varmış. Sonra gördük ki aracın aksı kopmuş. Böyle bir aracın aksı nasıl kopabilir hayret ediyorum. Büyük şok yaşadık.” dedi.

Kazadan Görüntüler;

 

Kaza sonrası hastanede tedavi bittikten sonra Alişan sağlık durumu ve oğluna bir şey olmaması ile ilgili tekrar açıklama yaptı;

”Çok arayan oldu. Çok ilgilendiler. Allah herkesten razı olsun. Benim boynumda bir zedelenme var. 2 hafta boyunluk takacağım. Burak’ın hayatını Marianne kurtardı. Çünkü Burak’ın üstüne kapaklandı. O bizim canımız. Onda da hafif bir kas yırtığı var. Başka da bir şey yok. Hepimiz çok şükür sağlıklıyız. İstanbul’a döneceğiz.”

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.