Allianz of America Inc Nedir?

Allianz of America Inc, temel faaliyeti sigorta ve varlık yönetimi olan bir şirkettir. Allianz, Amerika Birleşik Devletlerinde, Allianz Life Insurance Company of North America ve Allianz Global Corporate & Speciality dahil olmak üzere bir varlığa sahiptir . Kuzey Amerika Allianz Hayat Sigorta Şirketi, Fortune Dergisi tarafından çalışılabilecek en iyi 100 şirket arasında gösterilmiştir.

Allianz Global Assistance USA: Kayıp bagaj, iptal edilen uçuşlar veya tıbbi bir acil durum olduğunda, beklenmedik aksilikleri yönetiyor. Allianz Global Assistance, her yıl yaklaşık 13 milyon yolcuyu sigortalıyor ve yolculuklarını koruyor.

Allianz Global Assistance, önde gelen bir tüketici uzmanlık sigortası ve yardım şirketidir. Allianz Global Assistance, seyahat sigortasına ek olarak etkinlik bileti koruması ve uluslararası tıbbi yardım ve konsiyerj hizmetleri gibi benzersiz yardım hizmetleri sunmaktadır.

Allianz logo

Allianz Life Insurance Company of North America: Allianz Life Insurance Company of North America, müşterilerinin finansal hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olan yenilikçi finansal ürünlerin lider sağlayıcısı olarak faaliyet göstermektedir.

1896 yılında kurulan ve Minneapolis, Minnesota’da bulunan Allianz Life Insurance Company of North America, sabit ve değişken yıllık gelirler ve bağımsız finans uzmanlarından oluşan bir ağ aracılığıyla satılan bireyler için hayat sigortası dahil olmak üzere emeklilik ve koruma çözümlerinin önde gelen sağlayıcısıdır. Hayat Sigortası ve gelir sigortası ürünleri Allianz Life Insurance Company of North America tarafından düzenlenmektedir. Değişken ürünler, bağlı kuruluşu Allianz Life Financial Services, LLC, Üye FINRA, 5701 Golden Hills Drive, Minneapolis, MN 55416 tarafından dağıtılmaktadır.

New York Allianz Hayat Sigortası Şirketi: New York Allianz Life Insurance Company, uzun vadeli emeklilik hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmaya odaklanmaktadır. Hayat Sigortası ve yıllık ödeme ürünleri Allianz Life Insurance Company of New York, New York City, NY tarafından verilmektedir.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.