Altay Bayındır Sahalardaki Performansıyla Dikkatleri Üstüne Çekti!

Altay Bayındır, Fenerbahçe’deki performansı ile dikkatleri üzerine çekti. Maçlardaki kritik golleri engellemesiyle Avrupa’daki büyük takımların dikkatini çekti. Altay Bayındır’ın talipleri de performansıyla beraber artıyor. Altay Bayındır Avrupa’ya mı transfer oluyor? Şu anda bir transfer görüşmesi gündemde yok fakat oyuncunun performansı diğer takımları da etkilemiş gözüküyor.

Altay Bayındır Kurtarışlar

Altay Bayındır kim? Altay Bayındır, 22 yaşındaki Fenerbahçe’nin genç ve başarılı file bekçisi. Takımın bu seneki ligde üst sıralarda yer almasının başlıca mimarlarından biri. Altay Bayındır kaç senelik kontrat yaptı?

Altay Bayındır, Karagümrük Maçında Show Yaptı

Altay Bayındır

22 yaşındaki file bekçisi, Fatih Karagümrük karşısında da ikinci yarıdaki 4 müthiş kurtarışıyla takıma başarıyı kazandırdı. Bu sezon müthiş bir form grafiği yakalayan ve Avrupa’nın dev kulüplerinin dikkatini çeken Altay’ın talipleri artıyor.

Altan Bayındır’ın Piyasa Değeri Yükseldi

Altay Bayındır’ın Fenerbahçe Sözlemeşi Ne Zamana Kadar?

2019’da Fenerbahçe ile 4 yıllık sözleşme imzalayan Altay Bayındır, bu sezon takımın en kilit isimlerinden biri oldu. 1.5 yıllık süreç zarfındaki performansıyla 600 bin euro olan piyasa değerini 11 milyon euroya yükseltti. 22 yaşındaki başarılı kaleci, şimdiden Avrupa takımlarının gözdesi haline geldi. Kaleci pozisyonu yeri çok zor doldurulan bir pozisyon olduğu için Altay Bayındır, kısa sürede büyük ses getirdi. Fenerbahçe başarılı kaleciyi sözleşme sonunda da elinde tutmalı. Sezondaki maçlarda yüksek sayılarda fark oluşturacak 12 puanı kurtardı.

Fenerbahçeliler Müjdeli Haber Geldi:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.