Amazon Prime Artık Türkiye’de!

Amazon , 2005 yılında Amazon Prime‘ı piyasaya sürdüğünde, her türlü farklı üründe iki günlük ücretsiz nakliye garantisi veren bir üyelikti. Amazon Prime, çevrimiçi perakendeci Amazon tarafından yürütülen ve çok çeşitli avantajlar, uygulamalar ve indirimler sunan bir üyelik hizmetidir. Amazon Prime aboneliğiyle, Prime Video, Prime Music ve daha fazlası gibi akış uygulamalarına da erişim elde edebilirsiniz.

Prime Müzik

Amazon Prime üyeliğiniz, bilgisayarınız üzerinden veya ücretsiz Amazon uygulaması aracılığıyla yayınlayabileceğiniz milyonlarca şarkıya erişim sunar. Prime music, şarkılarınızı türe, sanatçıya, albüme ve daha fazlasına göre çalma listeleri halinde düzenlemenizi sağlar.

Amazon Prime, sık sık çevrimiçi alışveriş yapan herkes için önemlidir.

Ayrıca Prime üyeleri, şimdiye kadar oluşturulan her şarkıyı sunan, abonelik tabanlı bir hizmet olan Amazon Music Unlimited’da indirimli bir fiyat alıyor.

Amazon Prime üyeliğiniz, bilgisayarınız üzerinden veya ücretsiz Amazon uygulaması aracılığıyla yayınlayabileceğiniz milyonlarca şarkıya erişim sunar.

Prime Video

Başlangıçta Prime Video, diğer stüdyolar tarafından üretilen binlerce filme ve şova erişim sağladı. Hala bunu yapmaktadır ancak şimdi Amazon ayrıca Prime üyelerine her an erişilebilecek düzinelerce orijinal program – hem film hem de şov – üretiyor. Türkiye’de şu an üyelik aldığınızda 30 günlük ücretsiz deneme süreci başlar ve aylık 8 TL’ye bu hizmetten yararlanılabilinmektedir.

Amazon Prime üyeliğinize otomatik olarak dahil edilen Amazon’un Prime Video avantajını muhtemelen seveceksiniz.

Prime’a Neler Dahildir?

Üyeliğiniz, romantik komedilerden zamansız klasiklere kadar her kategoride büyük bir film ve TV şovu kütüphanesi içerir. Ayrıca bir avuç popüler ve ödüllü Amazon Original Movies ve Prime Original serisini paylaşılır. Prime Video’nun üstün özellikleri arasında 4K Ultra HD, Yüksek Dinamik Aralık (HDR) ve belirli içeriğin çevrimdışı görüntülenmesi için mobil indirmeler bulunur.

Üyelere birçok çeşitte içerik sunulmaktadır.

Bulut Depolama

Amazon Prime üyeleri, üyeliklerine sınırsız fotoğraf depolama alanı ve video dosyaları için ek 5 GB ücretsiz depolama alanı alır. Amazon ayrıca yıllık bulut depolama planları sunar. Bunların maliyeti 100 GB için yıllık 19,99 ABD doları ve 1 TB için yıllık 59,99 ABD doları olarak değişebilmektedir.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.