Amerika Rüyanızı Gerçekleştirecek Dil Okulları

Dil öğrenmek için en iyi ve etkili yöntem genelde yurt dışında öğrenmek. Hem Amerika rüyanızı gerçekleştirmek hem de dilinizi geliştirmek istiyorsanız bunun için çok sayıda Amerika dil okulları mevcut. Bu dil okulları hem yeni yerler, kültürler keşfetmenize hem de dilinizi geliştirmenize yardımcı olacak. Amerika rüyalarınızı gerçekleştirecek en iyi dil okullarından bazılarını incelemeye alalım.

ELS

Uzun yıllardır eğitim veren dev okullardan bir tanesi olan ELS, oldukça tecrübeli akademik kadroya sahip. Eğitimini üniversite kampüsünde sunan ELS dil okulu Amerika’nın hemen her yerinde merkezinin olması nedeniyle de avantajlı. Amerika merkezinin %85’i üniversite kampüsü içerisinde eğitim vadediyor. ELS dil okulunun bir diğer avantajı ise şu ki eğer üniversite hayatınızı Amerika’da geçirmek istiyorsanız sizlere sunulan üniversite hazırlık programını değerlendirebilirsiniz.

Embassy English

Embassy İngilizce dil okulu merkezlerinin hemen hepsi modern içerikli ve son teknoloji ekipmanlarla sunulur. Zincir okullar arasında olan dil okulu uzun süreli programlar sunar ve öğrencilere yol gösterici yaklaşımı olan bir dil okuludur.Amerika dil okulları arasında bir diğer tercihiniz Embassy English dil okulu olabilir.

EC English

İlk merkezi Malta’da bir aile tarafından kurulan bu okul Dünya’nın hemen her yerinde yayılarak dil eğitimlerini sunmaya başladı. Tüm okullarının şehir merkezlerinde bulunması artı bir avantaj katıyor bu dil okuluna. Kaliteli eğitim kadrosu ve akademik kadrosu dolayısıyla da oldukça avantajlı dil okullarından biri.

Kings Colleges (Kings Education)

İngiliz okulu olarak bilinen Kings Colleges dil okulu Amerika sınırlarında da oldukça ön plana çıkmış ve adını duyurmayı başarmış dil okullarından. Los Angeles, Boston ve New jersey’de bulunan 3 adet kampüsü ile Amerika’nın en iyi dil okulları arasında yer almakta. İngiliz sistemi ile eğitim almak isteyen ancak İngiltere’ye değil Amerika’ya gitmek isteyenler için oldukça uygun bir dil okulu olacaktır.

St. Giles

St. Giles dil okulu kalite ve uygun fiyatı bir araya getiren okullardan. Eğer New York’da dil eğitimi almak istiyorsanız bir seçeneğiniz St. Giles dil okulu olabilir. Köklü bir okul olan St. Giles iyi promosyonlar sunar ve çeşitli programlardan yararlanmanıza olanak sağlar. Amerika’da San Francisco ve New York bölgelerinde dil eğitimi almak isteyenler bu dil okulunu değerlendirebilirler.

 

 

 

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.