Ankara’da Kan Donduran Cinayet “Bir Baba Evladına Bunu Nasıl Yapar”Dedirtti..

Son güncelleme:

Olay Ankara’nın Çubuk ilçesinde dün akşam saatlerinde meydana geldi. Yol kenarında kar üzerinde hareketsiz yatan lise öğrencisi Şeyma Yıldız’ı görenler hemen polise haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekibinin yaptığı kontrolde, genç kızın tabancayla vurularak öldürüldüğü belirlendi.

Türkiye bir kadın cinayetiyle daha sarsıldı..

Dün akşam saatlerinde meydana gelen olayda 17 yaşındaki lise öğrencisi Şeyma Yıldız babası tarafından öldürüldü. Kargın Mahallesi yolunda meydana gelen olayda, Yol kenarında kar üzerinde hareketsiz yatan Şeyma Yıldız’ı görenler, polise ihbarda bulundu. Olay yerine gelen sağlık ekibinin yaptığı kontrolde, Yıldız’ın tabancayla vurularak öldürüldüğü belirlendi.

Şeyma Yıldız’ın cansız bedeni incelemelerin ardından Halil Şıvgın Çubuk Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Cani Baba Teslim Oldu

Genç kızın babası H.Yıldız, olayın ortaya çıkmasından bir süre sonra Çubuk Emniyet Müdürlüğü’ne gelerek teslim oldu. H.Yıldız’ın, kızını bir erkekle ilişkisi olduğunu öğrenmesi üzerine öldürdüğü iddia edildi.

Kızının bir erkekle ilişkisi olduğunu öğrenmesi üzerine genç kızı  öldürdüğü iddia edildi.

Sosyal Medya’dan Tepkiler Çığ Gibi Büyüdü

“Erkek arkadaşı var diye, 17 yaşındaki kızını öldürüp yol kenarına bırakmak ve zerre pişmanlık duymamak… Senin gibi baba olmaz olsun. Nasıl kıydın ya”

“Ne kadar korkunç. Ayağına taş değse üzülecek kişidir baba. Bir damla göz yaşında boğulacak gibi olandır. Evlâtları için gerekirse gece gündüz demeden çalışan, yorulsa da yorulmadım deyip devam edendir. Çocuğunu nedeni her ne olursa olsun öldüren değil.”

“İnanamıyorum hala kız kardeşimin okul arkadaşı ve anlattığı kadarıyla naif,zarif bir insan.İnanmıyorum bir baba evladına nasıl kıyar. Bu hale nasıl geldik biz. Nasıl vicdansız olduk böyle. Hak hukuk bir yana biz bu vicdansızlığı nasıl benimsedik.”

“17 yaşında babası tarafından erkek arkadaşı olduğu bahanesiyle öldürülmüş. Oğlunun kız arkadaşı olsaydı ” aslan oğlum, al şu parayı kız arkadaşına yemek ısmarlarsın” derdi Ahlak ve namus denince sadece kadından konuşmaya başlayan herkes, ahlaksız ve namussuzdur.!”

“Bazı adamlardan baba olmaz onların yüreklerde bıraktığı enkazlar kolay onarılmaz. Artık bu acılarla sınanmak istemiyoruz yeter!”

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.