Anksiyete Bozukluğuna Karşı Battaniye Gravity Blanket

Son dönemlerde ağır battaniyelere sarılı fotoğrafları özellikle İnstagramda sık sık görmüşsünüzdür. Bu fotoğrafların temeli bir markanın stratejisine dayanıyor aslında. Gravity firması bu battaniyelerin hayatımızda büyük yer kaplamasını ve fotoğraflanmasını sağlayan bir firma. Bilimsel çalışmalar hafif baskının insanları rahatlattığını açıklıyor.

Gravity Blanket nedir?

Gravity firmasıda bu durumdan faydalanarak şık battaniyelerini tanıtmaya başlıyor. Sonrasında herkes bu firmanın şık battaniyesini tanıtarak fotoğraflar çekiyor. İyi zamanlama yapan firma ”iyi hissettiriyor ve mükemmel görünüyor” algısını insanlara aşılıyor.

Peki Gravity Blanket nedir? Gravity Blanket nasıl kullanılır? Gravity Blanket özellikleri nedir? Gravity Blanket avantajları nedir? Tüm bu soruların ayrıntılı cevaplarını inceleyelim.

Gravity Blanket nedir?

Gravity Blanket nasıl kullanılır?

Gravity Blanket nedir? Gravity Blanket nasıl kullanılır? Gravity Blanket vücudunuzdaki basınç noktalarını uyaran ve kişinin rahatlamasını sağlayan bir battaniye olarak karşımızda. Yeni basınç tekniğinin sinir sistemini rahatlattığı, serotonini ve melatonini arttırdığı gerçeği ortada. Bu battaniye ağır olması sayesinde vücudunuza basınç uyguluyor ve uykunuzu düzene sokup, daha huzurlu bir uykuya geçiş yapabiliyorsunuz.

Bu psikolojik analiz sonrası üretilen ürün rahat bir uyku hayatı isteyenler için yararlı olacak gibi duruyor. Bir battaniye sayesinde daha mutlu olacağını düşünen ve uykusunun daha rahat olacağını düşünenler ürünü tercih ediyor. Battaniyenin özellikleri hayat kalitesini yükseltecek ve uyku hayatınızın daha olumlu olmasını sağlayacak.

Gravity Blanket özellikleri nedir? Gravity Blanket avantajları nedir?

Firma ABD 2016 seçimlerinin stresli dönemindeki Amerika vatandaşlarının stresinin azalmasının hedeflediğini öne sürüyor. Bu şekilde kısa sürede çok sayıda müşteri kazanan Gravity Blanket dikkat çekici ve kullanışlı bir ürün olarak satın alınmaya devam ediyor.

Gravity Blanket özellikleri nedir?

Gravity Blanket, insanların basın noktalarını uyarmak için 11 kiloya sahip bir battaniye olarak karşımızda. Gravity Blanket 249 Dolar olarak piyasaya sürülen bu battaniyeler kısa zamanda 18 Milyon Dolarlık satış yapıyor ve kullanıcıları tarafından severek kullanılıyor.

Farklı renk seçenekleri de bulunan bu ürün stresten uzaklaşmak isteyenler için yeni bir yöntem olabilir. Farklı ağırlık özellikleri de bulunan bu ürün müşterilerin tercihine göre alınabiliyor. Bu da bir diğer avantajlı özelliği diyebiliriz.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.