Aragon Token Merak Edilenleri

Aragon (ANT), Ethereum ağı üzerine inşa edilmiş, dApp’leri, kriptoprotokolleri ve merkezi olmayan otonom organizasyonları (DAO) oluşturmak ve yönetmek için modülerleştirilmiş bir yol sunan merkezi olmayan bir platformdur. ANT ERC-20 jetonu, sahiplerinin Aragon Ağını yönetmesini sağlar.

Firma, içerik oluşturuculara ve girişimcilere, blok zinciri ve ANT belirtecini odak olarak kullanarak tamamen merkezi olmayan bir organizasyon / işletme dikey yaratma araçları sağlamayı amaçlamaktadır.

Piyasa Değeri ₺1.067.727.427 TRY

Dijital Yargı

Aragon, açık bir şekilde dijital bir yetki alanı oluşturma amacına sahiptir. Hukuk mahkemeleri söz konusu olduğunda, ülkelerin vatandaşları üzerinde yargı yetkisine sahip olması gibi, Aragon da ilk dijital hukuk mahkemesini kurmak istiyor. Bu mahkeme ülke sınırlarına göre çalışmaz. Bunun yerine, Aragon platformunda kuruluşlar arasında dijital sözleşmelerin uygulanmasına yardımcı olacaktır.

24 Saatlik Hacim ₺330.316.305 TRY

Takım

Aragon açık kaynaklı, kar amacı gütmeyen bir projedir. Pek çok katkısı var. Ayrıca teknik olarak bir CEO’su veya CTO’su da yok. Bunun yerine, bir proje lideriyle başladı. Bununla birlikte, projenin ademi merkeziyet hedeflerini takiben, proje lideri Aragon One’ın yaratılmasıyla istifa etti.

Luis Cuende projeye liderlik ediyordu. 2011’de “En İyi Küçük Yaş Avrupa Programcısı” ödülünü aldı ve Forbes’in 30 yaş altı 30 programına sahip. Genç bir adam ama liderliği ve teknik bilgisi var. Avrupa Komisyonu Başkan Yardımcısına danışmanlık yapmıştır ve MIT Innovators Under 35 ödülüne layık görülmüştür. Birkaç girişim kurdu ve ilk Linux dağıtımını önden oturum açarak oluşturdu.

Dolaşan Arz 33.142.159 ANT

Aragon Değerleri

Piyasa Değeri: $145,93M
Piyasadaki Arz: ANT33,14M
Toplam Arz: ANT0
(24S) Hac.: $40,76M
Değ (7G): -17,51%

Aragon Token (ANT) Nasıl Satın Alınır?

ANT, birçok büyük kripto para borsasında mevcuttur. Bununla birlikte, ANT satın almak için doğrudan bir fiat geçidi yoktur. ANT satın almak istiyorsanız, önce ANT için en popüler ticaret çiftleri olduğu için BTC veya ETH yapmanız gerekir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.