Arda Okan Kurtulan Fenerbahçe İle Yine Anlaşma Yaptı!

Fenerbahçe, genç yıldızlarından biri olan Arda Okan Kurtulan ile 3 yıllık bir sözleşme imzaladı. Genç futbolcu bu anlaşmayı kendi sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Arda Okan Kurtulan

Kurtulan: “Onur Duyuyorum”

Genç futbolcu paylaştığı fotoğrafın altına şu açıklamayı yaptı: “Parçası olmaktan mutlu olduğum ve her zaman onur duyduğum Fenerbahçe takımıyla bugün itibariyle 3 yıllık profesyonel bir sözleşmeye imza attık.

Çocukluğumdan beri hayallerimde olan bu anın tarifsiz gururunu ve mutluluğunu anlatamam. Bugünlere gelmemde emeği olan aileme, ayrıca beni yetiştiren ve geliştiren tüm hocalarıma teşekkür ediyorum. Bana duyduğunuz güveni boşa çıkarmamak için her gün ilk günkü heyecanımı koruyacağım. Biliyorum ki; çubukluyla yapılanlar sonsuzlukta yankılanır.”

Performansı Göz Doldurdu!

2020-21 sezonunda Fenerbahçe takımında olan ve U-19 Süper Ligi’nde 6 kez forma giyerek görev yapan Arda Okan Kurtulan, çıktığı 6 mücadele sonucunda toplam 2 kere gol atarken 3 kere de asist sağladı. Genç yıldızın sadece 6 maçta gösterdiği performans yönetimin dikkatini çekti.

Arda Okan Kurtulan ve Kariyeri

Altyapı kariyerinde Esenler Erokspor’da bulunan Kurtulan, 2019 yılının başlarında Fenerbahçe’nin U-17 Takımı’na geçti. O dönemden bu yana performansı beğenilen Kurtulan, 2019 yılından beri U-19 Takımı kadrosunda yer alıyor. Asıl pozisyonu sol kanat olan genç futbolcu, hücum hattının sağ kanadında ve santrfor olarak da iyi bir performans sergiliyor.

Fenerbahçe’de U-19 Takımı’nda 29 maçta yer alma şansı bulan Arda Okan Kurtulan, toplamda 5 gol attı, 3 golün de pasını veren yıldız genel olarak 7 gole etki etti. 18 yaşındaki futbolcu, sağ ayağını oldukça iyi kullanıyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.