Artık Atkı İle Coronavirüsden Korunabilirsiniz

İşveç’te yer alan hava temizleme ve filtrleme şirketi, kullanmış olduğu teknolojileri giysilere yansıtarak insanları hastalıklardan korumayı hedefliyor. Giyilebilir teknoloji son zamanlarda hızla gelişiyor. Son zamanlarda duyduğumuz duruş düzenleyen tişörtler, vücut sıcaklığını düzelten ceketler yanı sıra artık gripten koruyan giysiler ortaya çıkıyor.

Maske takmak artık herkes için normal hale gelse de maske harici korunma yöntemleri de bu süreçte oldukça dikkat çekici hale geliyor. Bunlardan bir tanesi de virüsden koruyan atkı olablir.

Coronavirüsten koruyan atkı nedir? Gripten koruyan atkı nedir? Coronavirüsten koruyan atkı nasıl kullanılır? Coronavirüsten koruyan atkı kim tarafından üretiliyor? Coronavirüsten koruyan atkı avantajı nedir?

Coronavirüsten koruyan atkı

Coronavirüsten koruyan atkı

Şirketin öncelikle sunduğu hizmer hastanelerdee bulunan havalandırma sistemlerini temizlemek üzerinde. Ancak Ultramare ve Milk ile ortak bir proje geliştirip, hastanelerde kullanılan teknolojiyi giysilere de aktarmaya başlıyorlar. Bu şekilde insanlar için gripten koruyan atkılar üretiliyor. Bu atkıların insanlar tarafından severek kullanılacağını ön görmek çok da zor değil.

Coronavirüsten koruyan atkı kim tarafından üretiliyor?

Yaklaşan soğuk havalarla beraber zaten atkı takmaya başlanacak. Bu durumda eskiden olduğu gibi atkınızı takıp dışarı çıkabileceksiniz. Maske takmanın insanlar üzerinde psikolojik bir etkisi de bulunuyor. Bu durumdan kurtulmak için de bu atkı insanlar için büyük avantaj haline gelebilir.

Maske yerine atkı takmak avantajlı mı?

Coronavirüsten koruyan atkı avantajı nedir?

Virüs dolayısıyla herkes tarafından çeşitli maskeler kullanılıyor. Bu maskeler ipleri yüzünden kulakta ağrı yapabiliyor. Soğuk havaların da yaklaşması ile beraber atkı takmak normal bir hale gelecek. Eğer bu atkının virüsten koruma özelliği olursa ekstra avantajlı bir durum yaşanacak. Böylece hem sıcacık tutan atkıyı boynunuza sarabilir hem de virüsten korunabilirsiniz. Bu şekilde tarzınızdan ve görüntünüzden de ödün vermek zorunda kalmazsınız. Sürekli maskeyi yanına almayı unutanlar ve maske ipleri yüzünden sıkıntı yaşayanlar için bu atkı iyi bir çözüm olabilir.

Virüs son bulana kadar yakın zamanda karşımıza farklı kıyafetler çıkabilir. Zamanla maske takmak herkes tarafından normal hale gelse de bu yeni fikirler insanların ilgisini çekecektir.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.