Artık Beğendiğiniz Dövmeyi MoodINQ ile Kendiniz Yapabilirsiniz

Son güncelleme:

Dövme, sizi yansıtan şekillerle vücutta uzun süre kalıcılığı olan bir sanat. Ancak dövmeler yıllarca kalıcılığı olduğu için bir süre sonra sıkıcı olabiliyor. Özellikle genç yaşlarda yaptırılan dövmeler ileri zamanlarda pişmanlık olarak vücutta iz bırakıyor. Ancak artık bu problemleri çözüme ulaştıran bir cihaz geliştirildi.

Mürekkepli dövme makinası MoodINQ ile dövmenizi kendiniz tasarlayabilir, istediğiniz bölgeye uygulayabilir, eğer beğenmezseniz kolayca silebilirsiniz. Vücudunuzu daha güzel hale getiren Mürekkepli dövme makinası MoodINQ, dövme yaptırmak için dövmecilerde acı çekenler için büyük bir çözüm yaratmış.

Peki Mürekkepli dövme makinası MoodINQ nedir? Mürekkepli dövme makinası MoodINQ nasıl kullanılır? Mürekkepli dövme makinası MoodINQ özellikleri nedir? Mürekkepli dövme makinası MoodINQ avantajı nedir? Tüm bu soruların ayrıntılı cevaplarını inceleyelim.

MoodINQ nedir?

MoodINQ nedir?

Mürekkepli dövme makinası olarak anılan MoodINQ dövme sektöründe bir devrim olarak karşımızda. İçeriğine istediğiniz şekli ekleyerek vücudunuza dövmeyi yapabiliyorsunuz. Sıkıldığınızda ya da değiştirmek istediğinizde dövmeyi silme avantajınız da bulunuyor. Böylece vücudunuza istediğiniz şekli istediğiniz zaman yansıtabiliyorsunuz.

MoodINQ özellikleri ve avantajları neler?

MoodINQ özellikleri ve avantajları neler?

Mürekkepli dövme makinası MoodINQ cildinizde bütünlük sağlayan özel bir kanvas’a sahip. Böylece kolaylıkla dövmeyi vücudunuza işleyebiliyorsunuz.

Mürekkepli dövme makinası MoodINQ‘ın en büyük avantajı istediğiniz zaman dövmeyi silebilmek olacak. Sıkıldığınızda ya da değiştirmek istediğinizde makina dövmeyi kolaylıkla silmenizi sağlıyor.

MoodINQ ile istediğiniz tasarımı makina ile vücudunuza yansıtabilirsiniz. Böylece dövmecilere kendinizi bırakmanıza gerek kalmadan kendi dövmenizi kendiniz yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.