Assassins Creed Valhalla Satın Al Butonuna Tıklamadan Önce Görmeniz Gerekenler!

Son güncelleme:

Çıkış tarihi 10 Kasım 2020 olan Assassins Creed Valhalla’nın türü aksiyon ve maceradır. Valhalla’nın ateşli hikâyesi ise şu şekilde:

Her şeyden önce, oyuna başladığınızda, Eivor adında bir savaşçı ve Viking klan lideri rolünü üstleneceğinizi unutmamak önemlidir, ancak hepsi bu kadar değil! Hem erkek hem de kadın versiyonu seçebileceksiniz. Hikâye, 873 yılında, siz ve klanınız uzun bir yolculuktan sonra İngiltere topraklarına rastladığınızda geçiyor. Fakat onu fethetmek için Saksonlar ve kurnaz kralları ile yüzleşmelisiniz.

Assassin’s Creed Valhalla, Kasım ayında PS5, Xbox Series X ve PS4 gibi seçenekleri ile piyasaya çıkıyor.

Eylemleriniz hikâyenin ve çevrenizdeki sanal dünyanın gelişimini şekillendirecek, bu yüzden Assassin’s Creed Valhalla Uplay anahtarını satın alabilir ve Viking kültürünün birçok yönünü betimleyen bir hikâyeye başlayarak, çoğu zaman kanlı çılgınlar olarak aksiyon yaşayabilirsiniz.

Assassins Creed Valhalla’nın türü aksiyon ve maceradır.

Assassin’s Creed Valhalla Satın Al, Kasım ayında PS5, Xbox Series X ve PS4 gibi seçenekleri ile piyasaya çıkıyor. Bu çok sayıda platform seçeneği arasında seçim yapabileceğiniz dört sürüm var.

Her şeyden önce, oyuna başladığınızda, Eivor adında bir savaşçı ve Viking klan lideri rolünü üstleneceğinizi unutmamak önemlidir.

Assassin’s Creed Valhalla, Xbox One Series X ve Series S çıkış tarihiyle eşleşmesi için 10 Kasım’da PS4, Xbox One ve PC’de (Uplay ve Epic Games Store aracılığıyla) yayınlanıyor. Bu durumdan anlaşılacağı üzere, Valhalla’nın altı platformda da (Stadia dâhil) oynanabilecek. Bir Assassin’s Creed oyunu olarak, Valhalla’nın ön sipariş verirken seçebileceğiniz birden fazla sürümü olduğuna inanabilirsiniz. Tüm sürümler, gelecek hafta Valhalla’nın piyasaya sürülmesinden önce ön sipariş vermek için mevcut ve şu anda birçok sitede güzel bir indirim alabilirsiniz.

Hikâye, 873 yılında, siz ve klanınız uzun bir yolculuktan sonra İngiltere topraklarına rastladığınızda geçiyor.

Valhalla, yeni nesil konsollar yakın zamanda piyasaya çıktığında Xbox One’dan Xbox Series X’e ve PS4’ten PS5’e ücretsiz yükseltme de sunacak. Eğer tercihinizde PS4 için fiziksel bir sürüm satın almak varsa, yeni nesil geliştirmelerle ile beraber oynamak için diski PS5’inize yerleştirmeniz gerekir. Aynısı Xbox One’dan Series X’e için de geçerlidir. Dijital sürüm PS4 ve Xbox One sahipleri olan kullanıcılar, yeni nesil sürümü kolayca indirebilecekler. Yani her iki nesil konsolda oynamak için oyunun yalnızca bir sürümünü satın almanız gerekecek ve şu sıralar PS4 sürümünü alıp ücretsiz olarak PS5’e yükselterek biraz para biriktirebilirsiniz.

. Eylemleriniz hikâyenin ve çevrenizdeki sanal dünyanın gelişimini şekillendirecek.

Assassin’s Creed Valhalla, 9. yüzyılda Vikingler için bir kargaşa döneminde geçiyor. Bu kargaşada, klanlarını Norveç’in savaştan zarar görmüş topraklarından İngiltere’ye bir maceraya götüren bir Viking akıncısı olan Eivor olarak oynuyorsunuz.

Assassin’s Creed Valhalla, Kasım ayında piyasaya çıkıyor.

Eivor erkek ya da kadın karakter olarak oynanabilme seçeneğine sahiptir. Çift kullanım ve daha fazla düşman çeşidi içeren elden geçirilmiş bir savaş sistemi de mevcut. Serinin son güncellemeleri gibi, Valhalla da lansman sonrası DLC’ye erişim sağlayan bir beklenen sezon geçişine sahip olacaktır.

Bir Assassin’s Creed oyunu olarak, Valhalla’nın ön sipariş verirken seçebileceğiniz birden fazla sürümü olduğuna inanabilirsiniz.

Assassin’s Creed Valhalla Ön Sipariş Bonusları

Assassin’s Creed Valhalla’nın ön siparişi, The Way of the Berserker adlı bir bonus göreve erişimin kilidini açar. Piyasadaki satış temsilcileri büyük olasılıkla oyun piyasaya sürülmeden önce kendi özel bonuslarını da sunacaklar.

Valhalla, yeni nesil konsollar yakın zamanda piyasaya çıktığında Xbox One’dan Xbox Series X’e ve PS4’ten PS5’e ücretsiz yükseltme de sunacak.

Standart sürüm, The Way of the Berserker göreviyle birlikte gelir ve şimdi PS4, Xbox One ve PC’de ön sipariş verilebilir. En iyi fiyat şu anda Amazon ve Walmart’ta mevcut ve her ikisi de temel oyunu 49,94 dolara satıyor. Amazon’da sipariş verirseniz, mağazanın ön sipariş fiyat garantisini alırsınız, yani 60 $ ‘dan ön sipariş verirseniz ve şimdiki ile piyasaya sürülme arasında herhangi bir zamanda 49.94 $’ a düşerse, yine de en ucuz fiyatı alırsınız.

Assassin’s Creed Valhalla, 9. yüzyılda Vikingler için bir kargaşa döneminde geçiyor.

Ayrıca oyunun PS5 ve Series X sürümlerini teknik olarak önceden sipariş edebilirsiniz, ancak mevcut nesil sürümler size ücretsiz bir yükseltme sağlar, bunu yapmak için fazla bir neden yoktur.

Serinin son güncellemeleri gibi, Valhalla da lansman sonrası DLC’ye erişim sağlayan bir beklenen sezon geçişine sahip olacaktır.

Assassin’s Creed Valhalla Gold Edition için Ön Sipariş Verin (100-110 ABD Doları)

Sırada, hem fiziksel hem de dijital formatlarda bulunan Gold Edition var. Gold Steelbook Edition, oyunla, herhangi bir ön sipariş bonusuyla, sezon geçişiyle ve 110 $’lık bir altın çelik kitapla birlikte gelir. 100 $ ‘lık dijital sürüm için ön sipariş verenler sadece temel oyun ve sezon geçişini alacaklar. Best Buy ve GameStop’un Xbox One için dijital Gold sürümleri de bulunduğunu lütfen unutmayın (perakendeciler artık PS4 dijital kodlarını satamaz).

Assassin’s Creed Valhalla’nın ön siparişi, The Way of the Berserker adlı bir bonus göreve erişimin kilidini açar.

Assassin’s Creed Valhalla Ragnarok Sürümü için Ön Sipariş Verin (150 $)

Assassin’s Creed Valhalla için Ragnarok Sürümü yakın zamanda ön sipariş için çıktı ve temelde size bir Eivor heykelciği kazandıran yükseltilmiş bir Gold sürümüdür. Oyunun Altın Sürümü, sezon geçişi, bir çelik kitap ve heykelciğe ek olarak bonus görevi alacaksınız. Toplamda paket size 150 dolara mal olacaktır (çelik kitap Gold Edition’ın maliyeti artı 40 dolarlık heykelcik).

Piyasadaki satış temsilcileri büyük olasılıkla oyun piyasaya sürülmeden önce kendi özel bonuslarını da sunacaklar.

Assassin’s Creed Valhalla Ultimate Edition için Ön Sipariş Verin (130 $)

Eivor heykelciğini umursamıyorsanız, Ultimate Edition’ı satın almak ve daha fazla dijital içerik elde etmek için daha az para harcayabilirsiniz. Assassin’s Creed Valhalla’nın Ultimate Edition (hem fiziksel hem de dijital formatlarda mevcut) temel oyunu, tüm ön sipariş bonuslarını, sezon geçişini ve Ultimate Paketi içerir. Özel özelleştirme içeriği olarak listelenen Ultimate Pack, aşağıdaki öğelerle birlikte gelir:

 • Berserker Teçhizat Paketi
 • Berserker Yerleşim Paketi
 • Berserker Uzun Gemisi Paketi
 • Donanım yükseltmeleri için Rün seti
Standart sürüm, The Way of the Berserker göreviyle birlikte gelir.

GameStop ayrıca 130 $ ‘lık bir steelbook kasasıyla birlikte gelen özel bir Ultimate Edition’a sahiptir.

Ayrıca oyunun PS5 ve Series X sürümlerini teknik olarak önceden sipariş edebilirsiniz.

Assassin’s Creed Valhalla Collector’s Edition için Ön Sipariş Verin (200 dolar)

Collector’s Edition, tüm Ultimate Edition içeriğini (temel oyun, ön sipariş bonusları, sezon geçişi ve Ultimate Pack) bir araya getirir ve bir dizi fiziksel özellik ekler:

 • Ön sipariş bonusları ile oyunun Ultimate Sürümü
 • Eivor’un replika heykeli ve onun uzun gemisi (30 cm)
 • Steelbook (Ubisoft Store’a özel)
 • Eşsiz sanat eseri içeren koleksiyoncu çantası
 • Raven ve Dane baltasıyla Eivor Heykeli (5 cm)
 • Oyun için konsept sanatını sergileyen 3 özel taşbaskı
 • Seçilen film müziği
 • Numaralı orijinallik sertifikası
Gold Steelbook Edition, oyunla, herhangi bir ön sipariş bonusuyla, sezon geçişiyle ve 110 $’lık bir altın çelik kitapla birlikte gelir.

200 $ ‘lık Collector’s Edition, yalnızca PS4, Xbox One ve PC için Ubisoft Store’da mevcuttur. Şu anda tükenmiştir ancak lansmandan önce stokta geri gelebilir. Xbox Collector’ın sürümünün dijital bir kodla geldiğini unutmamak önemlidir. PlayStation sürümü fiziksel bir disktir.

Assassin’s Creed Valhalla için Ragnarok Sürümü yakın zamanda ön sipariş için çıktı.

Daha Fazla Assassin’s Creed Valhalla Koleksiyonu

Collector’s Edition, Valhalla koleksiyon parçalarını kapmanın tek yolu değildir. Ubicollectibles ayrıca Valhalla’daki görünümüne ve Eivor The Wolf-Kissed heykelcikine dayanan yeni bir Gizli Bıçak Kopyası yayınlayacak.

Oyunun Altın Sürümünde, sezon geçişi, bir çelik kitap ve heykelciğe ek olarak bonus görevi alacaksınız.

Keşfedelim: Assassins Creed Valhalla

Destansı Baskınlar Kurun: İngiltere’deki Sakson birliklerine ve kalelerine karşı büyük saldırılar başlatın. Zenginlikleri ve kaynakları halkınıza geri getirmek için klanınıza uzun geminizden gelen sürpriz saldırılarda liderlik edin ve düşman bölgelerini yağmalayın.

Assassin’s Creed Valhalla’nın Ultimate Edition temel oyunu, tüm ön sipariş bonuslarını, sezon geçişini ve Ultimate Paketi içerir.

İçgüdüsel Savaş: Bir Viking savaşçısının acımasız dövüş stilini ve çift elli baltaları, kılıçları ve hatta acımasız, acımasız düşmanlara karşı kalkanları ortaya çıkarın. Taktiklerinizi belirleyin ve yakın mesafeli aksiyon bazlı çatışmalarda rakiplerinizi alt edin, oklarla oyalayın ya da gizli kılıcınızla onlara suikast düzenleyerek galip gelin.

Collector’s Edition, tüm Ultimate Edition içeriğini bir araya getirir.

Viking Efsanenizi Siz Belirleyin: Assassin’s Creed Valhalla’nın gelişmiş RPG mekaniği, size bir savaşçı veya lider olmanız için yeni seçenekler sunar. Oyun oynayış şeklinize uygun olarak yeni beceriler veya donanımlar edinirken çevrenizdeki dünyaya yeni soluk getirin. Acımasız savaşlarla ve ateşli baskınlara liderlik ederek İngiltere genelinde kendi yolunuzu açın ya da stratejik ittifaklar kurun ve zekânızla zafer kazanın.

Collector’s Edition, Valhalla koleksiyon parçalarını kapmanın tek yolu değildir.

Assassin’s Creed Valhalla’nın Özetine Bakalım

Ürün Açıklaması: Zafer arayışındaki efsanevi Viking akıncısı Eivor ol. Düşmanlarınıza baskın düzenlerken, yerleşiminizi büyütürken ve siyasi gücünüzü inşa ederken İngiltere’nin Karanlık Çağlarını keşfedin.

İngiltere’deki Sakson birliklerine ve kalelerine karşı büyük saldırılar başlatın!

Özellikleri:

 • Sakson birliklerine ve kalelerine karşı destansı Viking baskınları düzenleyin, ardından zenginlikleri halkınıza geri getirin.
 • Güçlü silahları çift olarak kullanırken Vikinglerin içgüdüsel dövüş stilini yeniden yaşayın.
 • Assassin’s Creed’deki en çeşitli düşman koleksiyonuyla kendinize meydan okuyun.
 • Yaptığınız her seçimle karakterinizin gelişimini ve klanınızın yerleşimini şekillendirin.
 • Norveç kıyılarından İngiltere krallıklarına kadar bir Karanlık Çağ açık dünyasını keşfedin.
Zenginlikleri ve kaynakları halkınıza geri getirmek için klanınıza uzun geminizden gelen sürpriz saldırılarda liderlik edin!

Peki, Çatışma Nasıl Bir Şey?

Oyun Vikinglerle uğraştığı için, savaş acımasız ve hızlı tempolu olabilir. 9. yüzyıl İngiltere’sinin kasaba ve köylerine baskın yapmak, esnek savaş yetenekleri sunan sinematografik olarak çarpıcı savaşları içerecektir. Savaş tarzı bir soru aklınızda oluşturabilir. Bu tür doğrudan savaşların tipik suikast görevleriyle nasıl bir ilişkisi var, bu da Assassin’in Creed serisinin karakteristik özelliğidir.

Bir Viking savaşçısının acımasız dövüş stilini ve çift elli baltaları, kılıçları ve hatta acımasız, acımasız düşmanlara karşı kalkanları ortaya çıkarın.

Geliştiriciler, Eivor’un Assassin’s Brotherhood ile bir bağlantısı olduğundan bahsetti, ancak hikâye konusunda pek bir şey vermedi. Silahlar açısından, oyuncular aynı anda iki balta bile olsa balta kullanabilirler! Eivor’un eldiveninin üst tarafında gizli bir bıçak da var ki bu hiç şüphesiz işe yarayacak. Assassin’in Creed Valhalla Uplay anahtarı, Saksonlarla yaşanacak pek çok eğlence olduğunu garanti ediyor!

Taktiklerinizi belirleyin ve yakın mesafeli aksiyon bazlı çatışmalarda rakiplerinizi alt edin.

Assassins Creed Valhalla Oyun Özellikleri

Assassin’s Creed Valhalla, aksiyon ve gelişmiş RPG oynanışı hayranı olan binlerce oyuncuyu eğlendirmek için çeşitli oyun özellikleri sunar.

 • Viking akınlarını, kurnaz doğalarıyla bilinen Saksonlar tarafından yönetilen 9. yüzyıl İngiltere topraklarını fethetme girişimleri olarak tasvir etmedeki tarihsel doğruluk
 • Özellikle güzel sinematografik görseller ve ara sahnelerle stilize edilmiş büyük ölçekli dövüşler olmak üzere güzel bir deneyim sunan sürükleyici, hızlı tempolu savaş mekaniği
 • Oyundaki RPG öğesi, Viking köyünüzden sorumlu olduğunuz için gelişmiştir. Saksonlarla devam eden savaşın yanı sıra onu korumalı ve onunla ilgili kararlar vermelisiniz
 • Yüksek çözünürlüklü grafikler ve kontrollerin sorunsuz yürütülmesi
 • Daha ucuz Assassin’s Creed Valhalla fiyatı
Klanınız için düşman topraklarının ganimetlerini talep edin.
 • VIKING EFSANENIZI YAZIN
  Gelişmiş RPG mekaniği ile İngiltere’de kendi yolunuzu çizin. Zafer getirmek için acımasız savaşlar yapın, ateşli baskınlar düzenleyin veya diğer liderlerle strateji ve ittifaklar kullanın. Yapmış olduğunuz savaşta ve sohbette her seçiminiz ilerlemeye giden yolda bir başka adımdır.
 • DESTANSI BASKINLAR KURUN
  Bir akıncı ekibine liderlik ederek Sakson ordularına ve kalelerine karşı adeta ışık hızında hızında sürpriz saldırılar başlatın. Klanınız için düşman topraklarının ganimetlerini talep edin ve nüfuzunuzu büyüyen yerleşim yerinizin daha da ötesine genişletin.
Yükseltilebilir yapılar inşa ederek yerleşiminizi özelleştirin.
 • VİSCERAL SAVAŞA KATILIN
  Baltalar, kılıçlar ve hatta acımasız düşmanlara karşı kalkanlar kullanarak bir Viking savaşçısının acımasız dövüş stilini ortaya çıkarın. Yakın muharebede rakiplerin kafalarını koparın, oklarla oyalayın ya da Gizli Kılıcınızla onları öldür.
 • YERLEŞIMINIZI BÜYÜTÜN
  Klanınızın yeni evi efsanenizle birlikte büyüyor. Yükseltilebilir yapılar inşa ederek yerleşiminizi özelleştirin. Kışla, dövme salonu ve çok daha fazlasını inşa ederek (örneğin demirci) yeni özelliklerin ve de görevlerin kilidini açın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.