Deep Blue Club

Astroloji Cinsel Hayatımızı Etkiliyor Olabilir!

Astroloji ve cinsellik hakkında bilinmeyenler..

Hiç astrolojinin yatak odanızı etkileyebileceğini düşündünüz mü? Ancak birlikte olacağınız insanın burcu ile sizin burcunuzun özellikleri uyuşmuyorsa tehlikeli çanlar çalıyor olabilir! Gelin birlikte burçlara göre cinselliğin özelliklerine bakalım.

Koç Burcu ve Cinsel Hayat

Koç burcu ve cinsellik

Koç burçları için cinsel hayat söz konusu olduğunda ” yorulmamak ” tanımı kullanılabilir. Özellikle koç kadınları ilişki esnasında aktif rol oynamaktan hoşlanmaktadır. Koç kadını için cinsellik spor yapmakla aynı şey olabilir. Genellikle koç kadını mumlardan ve loş ışıklardan hoşlanmaktadır. Bu nedenle aşk oyunlarınla vakit kaybetmeden direkt sonuca odaklanır.

Koç erkekleri ise doğru zamanlama ve doğru mekan kavramlarını dikkate alarak hareket ederler. Koç erkekleri daha çok farklı giysilerden ve kimliklere bürünmekten hoşlanmaktadır. Eğer duygusal anlamda bir ilişki istiyorsak duygusal bağ kurmayı çok sevmeyen koç erkeğinden kaçmakta fayda var.

Boğa Burcu ve Cinsellik

Boğa kadınları genellikle ” keyif düşkünü ” olarak tanımlanabilir. Boğa kadınlarını harekete geçiren şeylerden biri pahalı hediyeler ve iyi bir yemektir. Aceleciliği sevmez ve karşı tarafa da tavsiye etmez. Ambiansa önem veren boğa kadınına sahiplenici davranışlarda bulunmak onu daha da bağlamamıza yardımcı olabilir.

Boğa erkeğinde ise klasik zevkler hakimdir. Ön sevişmeye önem veren boğa burcu erkeği kısa süren cinsel birliktelikten nefret eder. Boğa erkekleri genellikle seksi bir üreme olarak görseler de keyif almayı da ihmal etmemektedirler.

İkizler Burcu ve Cinsellik

İkizler burcu bu zamana kadar hep değişken karakter olarak tanımlanmıştır. Acaba cinsel hayatta da öyleler mi?

İkizler kadını genellikle romantizmden hoşlanmaz. Ancak her türlü fanteziye açıktır. Özellikle ikizler kadınına güzel sözler söylemek onları daha çok etkileyecektir. Kışkırtılmayı seven ikizler kadınının ne yapacağını asla kestiremezsiniz.

İkizler erkeği ise sürekli yenilik ve değişiklik peşinde koşmaktadır. Yani sabit fikirlerden hoşlanmazlar. Genellikle hiperaktif performansları vardır ve kimi nerede tavlayacaklarını iyi bilirler.

Yengeç Burcu ve Cinsellik

Yengeç burcu ve cinsellik

Yengeç burçları genellikle ” duygusal ” olarak nitelendirilir. Ancak bu durum yatak odasında farklı olabilir.

Yengeç kadınları genellikle cinselliğe doğurganlık olarak bakmaktadır. Yatakta ruh halleri sürekli değişmektedir. Genellikle anaç rolleri ağır basan yengeç kadınının yeri geldiğinde kadınsı rolü de devreye girebilir. Önemli olan da bu rolü devreye sokabilmektir. Yengeç kadını genellikle sevilmekten ve kucaklanmaktan hoşlanmaktadır.

Yengeç erkekleri ise doğru mekanda birliktelik yaşamayı tercih eder. Onlara göre ev doğru mekan kendisini rahat hissettiği evidir. Genellikle yengeç erkekleri de duygusaldır. Bu nedenle sevdikleri ve aşık oldukları kadınlarla cinsel birliktelik yapmayı tercih ederler. Bu durumdan daha çok zevk alan yengeç erkeği sizlere muhteşem bir performans sunabilir.

Aslan Burcu ve Cinsellik

Aslan kadını için önemli olan şey yatakta övülmektir. Aslan kadınına muhteşem olduğunu söylediğinizde ondan alacağınız hazlar daha fazla olacaktır. Her fanteziye açıklardır ve onunla alakalı güzel sözler duymaya bayılırlar.

Aslan erkekleri ise kendisinden daha pasif olan kadın partnerleri seçmektedir. Bunun nedeni ise böbürlenebileceği bir güç göstergesidir. Eğer aslan erkeği zor bir dönemden geçiyorsa onu pohpohlamanın cinselliğe yanaşmasında etkisi olacaktır.

Başak Burcu ve Cinsellik

Başak burcu ve cinsellik

Başak burçları mükemmeliyetçi ve detaycı olarak bilinmektedir. Doğru tahmin ettiğiniz gibi bu durum yatak odasında da aynıdır.

Başak kadınları özellikle temizliğe dikkat etmektedir. Eğer temiz değilseniz ve güzel kokmuyorsanız başak kadınına yanaşmak doğru bir tercih olmayabilir. Cinsellikten önce onun ilk bakacağı şey ne kadar temiz olduğunuzdur. Yeni şeyler denemekten bazen zevk alsa da detaylar yüzünden bu durumdan soğuyabilir. Başak kadınları ben ateşliyim diyebilen çoğu burçtan aslında daha ateşlidir.

Başak erkekleri ise her zaman iyi bir performans derdine düşerler. Bu onları aslında eksiye de çekebilir. Kendi performanslarına o kadar odaklanırlar ki karşı tarafı o an unutabilirler. Başak erkekleri de mükemmel ve detaylı olmayı karakterleriyle özdeştirmişlerdir. Bu nedenle hiç beklemediğiniz anda sizi eleştirebilirler.

Terazi Burcu ve Cinsellik

Terazi burçları için cinsel uyum çok önemlidir. Eğer kafa yapısına uygun bir partneri varsa terazi kadınları o zaman içlerindeki yaratıcılığı ortaya çıkarabilir. Terazi kadınları cinsellikte daha çok estetiğe önem vermektedir. İyi bir fizikte olan bir erkek terazi kadınlarını baştan çıkarmaya yeterli olabilir!

Terazi erkeği ise uyum yakaladığı bir kadınla birlikte olmayı seçer. Terazi erkekleri kendilerini genellikle çok beğenirler ve karşısındaki kadınında bakımlı ve güzel olmasını isterler. Terazi erkekleri içinde estetik çok önemlidir. İlişki esnasında sizinle hiç ilgilenmiyor gibi hissedebilirsiniz ancak şefkatli davranışları da vardır.

Akrep Burcu ve Cinsellik

Akrep burcu ve cinsellik

Akrep burçları genellikle cinsellikle en bir tutulan burçtur. Toplum olarak bir algı oluşturan bu burcun cinsel hayattaki tavırları nasıldır?

Akrep kadınları çok fazla cinsel çekim gücüne sahiptirler. Bu onlara bahşedilmiş doğal bir yetenek diyebiliriz. Akrep kadınları partnerlerini çok kolay baştan çıkarabilirler. Akrep kadınına göre seksin yeri veya mekanı yoktur. Bu durum her ortamda ve her şekilde gerçekleşebilir.

Akrep erkeklerinde ise sekse inanılmaz derecede düşkündür. Cinsel bir birliktelik olmadığı sürece ilişki yaşama taraftarı değildir. Akrep erkeğini ters düz edebilecek durum ise aşık olduğu andır. Aşık olan akrep erkeği performansını tamamen gösteremeyebilir. Çünkü duygular ve cinsel birlikteliği bir araya getiremeyen bir burçtur. Yatakta en iddialı olan burç akrep burçları diyebiliriz.

Yay Burcu ve Cinsellik

Yay kadınları genellikle yeni şeyler denemekten hoşlanırlar. Genellikle hiperaktif davranışlarda bulunan yay kadınları yeni fikirleriyle sizi şaşırtabilir de! Yatakta risk almaktan hoşlanan yay kadınlarının negatif özelliği ise çabuk sıkılmasıdır.

Yay erkeği ise fanteziden hoşlanan ve cinsel birliktelik esnasında konuşmaktan zevk alan bir burçtur. Yakalanma korkusundan hoşlanan yay erkeklerine dikkat etmekte fayda var. Yay erkekleri genellikle cinsel birliktelikte başarısız olabilir. Bunun nedeni ise seks yapmaktan çok seks yapma fikrine daha çok düşkün olmalarıdır.

Oğlak Burcu ve Cinsellik

Oğlak kadınını tavlamak sandığınız kadar kolay olmayabilir! Genellikle kendisini geri çeken tavırları vardır. Oğlak kadınının sizinle birlikte olması için önce size güvenmesi gerekmektedir. Üzerindeki o çekingenliğini attığında ve size güvendiğinde beraberliğiniz daha yüksek noktalara gelebilir.

Oğlak erkeği ise bir karizma vardır. Fiziksel özelliklerinden mi kaynaklı bilinmez ancak bir kadını cinsel olarak kendisine çekmeyi başarır. Cinsellikte kaliteye ve belli bir seviyeye önem veren oğlak erkekleri seksi ciddiye alan bir burçtur. Onlar için güvenli seks olduğunda performans da artacaktır.

Kova Burcu ve Cinsellik

Kova Burcu ve Cinsellik

Kova burcu özgürlüğüne düşkün olan bir burçtur. Daha çok kova kadınları yatakta gizemli takılmaktan hoşlanırlar. Kova kadınında sahiplenme duygusu çok azdır. Karşı tarafı sadece cinsel obje olarak görürler. Yasak olanı merak eden kova kadınları çabuk sıkılma özelliğine de sahiptir. Monotonluktan hoşlanmazlar.

Kova erkekleri ise genellikle ilginç bulduğu kadınlarda beraber olmayı tercih ederler. Bağlanmaktan ve romantizmden hoşlanmazlar. Genellikle kova erkekleri sanal olan seksten hoşlanırlar ve bu durum onlara daha estetik gelir. Hayatta tabular vardır ve bu tabular yatak odasında da geçerlidir. Ancak kova erkekleri tabuları yıkmaya bayılırlar.

Balık Burcu ve Cinsellik

Balık kadını içinde yatak odasında olmazsa olmaz ” romantizm ve aşk”tır. Balık kadını kendi mutluluğundan ziyade partnerinin mutluluğuna odaklanır. Kaba davranışlardan hoşlanmayan balık kadını yatakta daha sevecendir.

Balık erkekleri ise sizi mutlu etmek için elinden geleni yapar. Cinselliğe düşkün olan bir burçtur ve kolay uyarılırlar. Yatakta genellikle oyunculuğu seven balık erkeği sizi eğlendirmeyi başarabilir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.