Attila Szalai Fenerbahçe’de Mutlu!

Sarı-Lacivertli takımın başarılı savunmacısı Attila Szalai gösterdiği performansıyla dikkatleri üzerine çekti! Avrupa’nın birçok spor kulübünün de dikkatini çekmeye devam ediyor! Başarılı performansı sonrası hakkında çıkan transfer söylentilerini doğrulayan Attila Szalai’nin yakın çevresine Fenerbahçe hakkında konuştu!

“Fenerbehçe’de Mutluyum”

Sezondaki başarılı performansı ile dikkatleri üzerine çeken genç futbolcu Atletico Madrid başta olmak üzere La Liga’da birçok takımın transfer listesinde yer alıyor. Attila Szalai hakkında çıkan transfer haberleri ile ilgili konuştu!

Genç Futbolcu: “Sezon sonuna kadar Fenerbahçe’deyim. Bu kulübe bir borcum var. Sezon sonu Fenerbahçe’nin istediği bir teklif gelmezse yine burada kalmaya devam edeceğim. Çünkü burada çok mutluyum.” şeklinde konuştu. Türkiye’nin kariyer gelişiminde payının büyük olduğunu ekledi.

Attila Szalai Kimdir?

Attila Szalai, 20 Ocak 1998 tarihinde Budapeşte’de dünyaya geldi. Altyapı kariyerinde Godi SE, Vac FC, Kubala Akademia ve AKA Rapid Wien’de yer aldı. Profesyonel futbol kariyerine SK Rapid Wien II’de başlayan genç futbolcu Mezokövesd Zsory FC, Apollon Limassol ve Fenerbahçe’de forma giydi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.