Avansas ‘1 TL Çay Kampanyası’ Başladı!

Son güncelleme:

Uzun zamandır hayatımızda olan Avansas.com, oldukça ilgi çeken bir kampanya başlattı. Avansas, müşterilerine 1 TL’ye çay dağıtıyor!

Avansas Her İle Teslimat Yapabiliyor

İnternet Üzerinden Alışverişe Alıştık

Pandemi sebebiyle evlerimize kapandık, markete gitmeye dahi korkar olduk. Pandeminin olumlu etkilediği birçok firma gibi Avansas, teşekkür amaçlı bir kampanya başlattı. 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde, fiyatı 29,99 TL olan bir kilogramlık çayı 1 TL’ye satışa çıkardı. Market fiyatları artık oldukça pahalı. Üç beş parça alsak bile 100 TL ödeyip çıkıyoruz. Avansas ise kendisini yalnız bırakmayan tüm müşterilerine jest yapmaktan kaçınmamış. Üstelik indirim herkes için geçerli ve kampanyaya katılmak çok basit. Aşağıdaki linkten sayfaya kolayca ulaşabilirsiniz.

https://www.avansas.com/1TLcaykampanyasi

Fiyat: 29,99 TL

Tasarruf Etmenizi Sağlıyor

Avansas 2009 yılından beri kırtasiyeden gıdaya, mobilyadan teknolojik cihazlara kadar her ürünü hizmetinize sunuyor. Müşterilerinin ihtiyaçlarını ve isteklerini göz önünde bulunduran Avansas 5500 çeşitten fazla ürün bulunduruyor. Aynı zamanda ürünleri için kendine ait stok sistemi bulunduğu için beklemek zorunda da kalmıyorsunuz. 23 ile de kendi kargo sistemini kullanmasıyla da güven telkin ediyor 1 gün içinde siparişlerinizi teslim ediyor. Diğer iller için ise başka bir kargo şirketiyle 1-3 gün arasında teslimi sağlıyor.

Avansas ürün teslimini nasıl gerçekleştiriyor?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.