Aylin Cesur’dan ”Salda Gölü” Hakkında Sert Eleştiri!!

Turizmde, Türkiye için  önemli bir destinasyon yeri olan ”Salda Gölü” hakkında İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur ”“Attıkları temelleri çekeriz, Salda’nın kumunu tek tek alır, onların uygun yerlerine monte ederiz” şeklinde sert bir şekilde açıklamada bulunmuştu.

Salda Gölünde yapılan çalışmalarla ile ilgili orada yapılan beton ve temelleri sökeceğine dair sert sözler söyledi : ”Biz o betonları oradan sökeriz, attıkları temelleri çekeriz, Salda Gölüne yaptıkları kıydıkları her şeyin hesabını Salda’nın kumunu tek tek alır, onların uygun yerlerine monte ederiz ve hesabını sorarız”

“Biz bunu sizlerle yaparız. Biz bunu Koca Ali’lerle yaparız. Orada Şarkikaraağaç ilçe başkanım var, Şarkikaraağaç’ta cebirle yaparız. Çavdır’da Müzeyyen hanımla yaparız. Ama biz bunu yaparız. Sizlerle yaparız.”

Yapılan bu sert sözler için AK Parti Grup Başkan Vekili Dr. Mehmet Muş yapılan sert açıklamayla ilgili sosyal medya twitter hesabından “İYİ Parti milletvekilinin kullandığı ahlaksız üsluba bakar mısınız? Biz dinlerken utandık, o bu sözleri söylerken utanmamış! Ne diyelim! İlla Edep İlla Edep” şeklinde twittle paylaştı…

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.