Az Sermaye İle Yapılacak İş Fikirleri

Eğer yeni bir iş kurmak istiyorsanız ancak az sermayeniz varsa az sermaye ile yapılacak işleri araştırıyor olabilirsiniz. Çoğu büyük firma az sermayeyle yaptığı küçük işlerden başlar yola. Siz de küçük bir işletme açıp geleceğin büyük isimler arasında olabilirsiniz..

Peki az sermaye ile yapılacak işler nelerdir?

Catering Hizmeti Vermek

Catering Hizmeti Vererek para kazanma

Catering hizmeti veren çok fazla şirket olduğunu görüyoruz. Ancak talep o kadar fazla ki bu durumdan siz de yararlanabilirsiniz. Her şirketin, her işletmenin yemek firmasına ihtiyacı oluyor. Eğer düzenli ve lezzetli yemekleri bulunan bir Catering Şirketi açarsanız ileride çok fazla şirketle anlaşarak büyük paralar kazanabilirsiniz.

Danışmanlık Hizmeti Vermek

Danışmanlık Hizmeti Vererek para kazanma

Uzun süre bitmeyecek mesleklerden bir tanesi de danışmanlık hizmeti olabilir. Öncelikle bu işe başlamak için ofis tutabilir ve online olarak işe başlayabilirsiniz. Zamanla müşteri portföyünüz oluşur ve çok müşteri bularak kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz.

Doğum ve Bebek Fotoğrafçılığı Yapmak

Doğum ve Bebek Fotoğrafçılığı Yaparak para kazanma

Son zamanlarda her anımızı fotoğraflama durumundayız. Ancak özel günleri fotoğraflamak için çok daha büyük bir talep var. İnsanlar bu hayatlarının özel anını fotoğraflamak için profesyonel fotoğrafçılarla anlaşma yapıyor. Eğer iyi bir fotoğrafçıysanız bu özel anları fotoğraflayarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Mantar Yetiştiriciliği Yapmak

Mantar Yetiştiriciliği Yaparak para kazanma

Yetiştirmesi zor olması ancak talebinin yüksek olması dolayısıyla mantar yetiştiriciliği kar getiren işler arasında. Az sermaye ile yapılacak işler arasında bulunan bu iş için öncelikle hangi mantar türünü yetiştirmek istediğinizi seçmelisiniz. Sonrasında işe başlayabilir ve kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.