Babil’in İlay’ından Şaşırtan Paylaşım

Babil dizisinde İlay karakteriyle boy gösteren ünlü oyuncu Birce Akalayın estetiksiz halinin paylaşımı görenleri şaşırttı. Hiç kuşkusuz en çok gündeme gelen olaylardan birisi de ünlülerin makyajsız ve estetiksiz hallerini paylaşmaları. bunların arasına dahil olan Birce Akalay estetiksiz haliyle magazin gündeminde olay yarattı. 2004 senesine ait olan resmini paylaşan Birce Akalay takipçileri tarafından şoka uğradı.

 

 

Kimdir  Bu Birce Akalay ?

2004 Türkiye Güzellik yarışmasında üçüncü olduktan sonra Avrupa Güzellik Yarışması’nda Türkiye’yi temsil etti ve yarı finale çıktı.

2004-2007 yılları arasında Star TV ve TV8’de spor spikerliğinin yanı sıra Şampiyonlar Ligi Özel ve 8. Etap gibi programları da hazırlayıp sunmuştur.2007 yapımı olan Kader ve yine 2007 yapımı Senin Uğruna dizisinde baş karakterleri canlandırmıştır. Bunların yanı sıra oyuncu 2008’de vizyona giren Son Ders ve 2009 Ekim aynında vizyona giren Nefes filmlerinde rol almıştır.Sonrasında Kanal D’de yayınlanan “Küçük Ağa” dizinde Sinem karakterini canlandırmıştır.Küçük Ağa dizisinde başrolü paylaştığı Sarp Levendoğlu ile 1 Ağustos 2014 tarihinde evlenmiştir.2015 yılında ATV’de yayınlanmakta olan Evli ve Öfkeli adlı dizide dört başrolden birini üstleniştir. Daha sonra Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde rol almıştır. Şuanda hala Babil dizisinde İlay karakterini canlandırmaktadır.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.