Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü, genç yaştan ileri yaşa birçok insanın merak ettiği bir büyüdür. Sevdiği kişiden karşılık bulamayan, sevgilisinden istediği ilgi ve alakayı göremeyen, evliliğinde mutlu olmayan, eşini kendine daha da bağlamak isteyen herkes bağlama büyüsünün nasıl yapıldığını merak etmektedir. İnanıldığı üzere bağlama büyüsü medeni durumu önemsiz olmaksızın taraflardan birinin diğerine duygusal ya da fiziksel olarak bağlanması için kullanılmaktadır.

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü yapılırken birçok şeye ihtiyaç duyulur. Büyünün çok dikkatle ve özenle yapılması gerekir. Pekii bağlama büyüsü nasıl yapılır? Bağlama büyüsü için gerekli malzemeler nelerdir? Bağlama büyüsü nerede yapılmalı? Bağlama büyüsü işe yarar mı?

Bağlama büyüsü nasıl yapılır? Bağlama büyüsü için gerekli malzemeler nelerdir? Bağlama büyüsü nerede yapılmalı? Bağlama büyüsü işe yarar mı?

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü elbette ki evde kendi başımıza yapabileceğimiz bir büyü değildir. Büyü konusunda büyü yapmayı iyi bilen biri veya bir medyumdan yardım istenmelidir. Bağlama büyüsü yapan, yaptıran insanlar gerçekten işe yaradığını ayrıca büyünün çok daha mutlu bir şeye sebep olduğunu söyleyenler vardır.

Bağlama büyüsünün tek bir çeşidi yoktur. Şifalı bitkiler kullanımından tutun da değişik birçok ritüel ile yapılan bağlama büyüleri bulunmaktadır. Birçok farklı büyü çeşidi olmasına rağmen bu konunun uzmanı olmayan bizler için büyü yapmak çok zordur. Çoğu medyum kullandıkları büyü çeşidinin sırlarını paylaşmazlar. Bu yüzden belirli bir bağlama büyüsü tarifi yoktur. Fakat sizlerle işe yarayıp yaramadığı konusunda kesin bir yargıda bulunamayacağımız bir büyü yöntemini paylaşmak isteriz!

Bir inanışa göre 2 adet kırmızı mum alıp üzerine size bağlanmasını istediğiniz kişinin adını yazıp mumları bir ip ile birbirine bağladıktan sonra sizin ve size bağlanmasını istediğiniz kişinin saçını mumların üzerine koyarak yakın daha sonra mumlar bitene kadar söndürmeyin.

Verdiğimiz büyü tarifi kulaktan duyma günümüze kadar gelmiş eski bir yöntemdir. Geçerli olup olmadığı bilinmemektedir. Ters teper diye düşünüp cesaret edemezseniz bir medyum ile görüşün. Hatta siz direkt bir medyum ile görüşün!

Bağlama Büyüsü İçin Gerekli Malzemeler Nelerdir?

Büyüler için genelde İbranice lehçesiyle söylenen sözler bulunmaktadır. Ayrıca altın tozu, gümüş tozu, safran, mum ve çok fazla bilinmeyen ot çeşitleri kullanılmaktadır. Fakat tam olarak büyü malzemeleri ve büyü için kullanılan sözler bizler tarafından bilinmemektedir.

Bağlama Büyüsü İşe Yarar Mı?

Büyülerin işe yarayıp yaramadığını bizler tabii ki bilemeyiz. Daha önce bağlama büyüsü yaptıran insanların yorumlarından yola çıkmaktayız. Fakat bunun da büyü ile alakası olup olmadığı bilinmemektedir. Belki bir tesadüften dolayı o an gerçekleşmiş olabilir. Ayrıca yapılan büyülerin geri tepmesi hayatı daha da kötü hale getirdiği düşünceleri de vardır. Böyle bir büyüye ihtiyaç duymak yerine duygusal ilişkilerinizde neyi yanlış yaptığınız veya hayatınızda olan kişilerin gerçekten sizlere uygun olup olmadığı konusunda kendiniz ile yüzleşmeniz gerekmektedir. İlle de büyü gerekli diye düşünüyorsanız mutlaka bir medyum ile görüşmenizde fayda var.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.