‘Baht Oyunu’ Dizisinde Ada Karakterine Hayat Veren Güzel Oyuncu: Cemre Baysel

Son güncelleme:
Cemre Baysel Kimdir?

Baht Oyunu, ARC Film imzalı, Türk yapımı drama türündeki televizyon dizisidir. İlk bölümü 15 Haziran’da yayınlanmıştır. Başrollerinde Cemre Baysel ile birlikte Aytaç Şaşmaz, İdris Nebi Taşkan, Funda İlhan, Hande Subaşı ve Altan Erkekli yer almaktadır. Cemre Baysel, Baht Oyunu dizisinde Ada karakterine hayat vererek parlamıştır. Baht Oyunu dizisinden önce birçok dizide yer aldığını görüyoruz. Bu diziler; Sol Yanım, Elimi Bırakma, Payitaht Abdülhamit, İsimsizler ve Yeşil Deniz adlı dizilerdir. Genç yaşında aslına bakıldığı zaman birçok dizide yer almış başarılı bir oyuncu olmuştur. İnstagram sayfasında da paylaştığı güzelliğinin ön planda olduğu fotoğraflar ile de ön plandadır. Peki Cemre Baysel Kimdir? yakından tanıyalım.

Women’s Shine Magazine Dergisinde Verdiği Röportaj ile Cemre Baysel Rüzgarı Esti

Women’s Shine Magazine dergisine verdiği röportaj ile samimiyetini bizlere geçirdi.

Oyunculuk Serüveninin Arkasında Nasıl Bir Hikaye Yatıyor?

Bu soruya Cemre Baysal verdiği röportajda şu şekilde cevap vermiştir: ‘Serüvenin arkasında oldukça sıradan bir hikaye var aslında. Tesadüfen denk gelinen insanlar.. Hadi gel seni ajansa kaydedelim demeleri. Aklımda olmayan, düşünmediğim bir şeydi oyunculuk. Hayalim mimar olup, evler, oteller tasarlamaktı. Pandemi sürecinde elimizde olmayan sebeplerden dolayı setlerden uzak kaldık. Hep bir şeylerin değerini kaybedince anlarız ya, benim de tam olarak böyle oldu.’ sözlerine yer vererek bu süreç içerisinde oyunculuğun kendisi için doğru bir meslek olduğunu anlamış güzel oyuncu.

Oyunculuk alanında basamakları teker teker başarı ile tırmanan güzel oyuncu, her geçen gün başarısına başarı katmaya devam ediyor.

Cemre Baysel Oyuncu Olmanın En Çok Neyini Seviyor?

Cemre Baysel televizyon karşısındaki onu izleyen kişilere ‘dokunabilmeyi’ seviyor. Mutluyken, hüzünlüyken, öfkeliyken, umutluyken hangi duyguyu o an hissediyorlarsa, kendilerinden bir parça bulmalarını istediğini dile getiriyor. Ekranları karşısında Cemre Baysel’i izleyen izleyicilerin ona attığı mesajlardan, yoğun ilgiden de anlaşılacağı üzere, Cemre Baysel üzerinden kendilerinden bir parça bulduklarını görüyoruz.

Güzel oyuncu, oyunculuk performansı ile ekranların sevilen yüzü haline gelmiştir.

Oyunculuk Dışında En Çok Sevdiği Şey ‘Resim Yapmak’

Cemre Baysel, aynı zamanda Resim Öğretmenliği Bölümü’nde okuyor.

5 Şubat 1999 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen güzel oyuncu, Ege Üniversitesi Resim Öğretmenliği Bölümü’nde okumaktadır. Ekranlardan tanıdığımız Cemre Baysel’in oyunculuk dışında enerjisini yükselten şeylerden biri de resim yapmak! Resim yaparken kendini kendi kurduğu dünyada dolaşırken bulduğunu söyleyen Cemre Baysel, okuduğu bölümün de bu noktada hakkını vermektedir. İlk oyunculuk deneyimini 2014 yılında Yeşil Deniz adlı dizide Gonca karakterine hayat vererek gerçekleştirmiştir. Daha sonra 2017 yılında İsimsizler dizisi ile yolculuğuna devam etmiş ve 2020 yılında Sol Yanım dizisinde Biricik karakterine hayat vermesiyle ekranların sevilen yüzü haline gelmiştir. Şu anda da bildiğimiz üzere son zamanların en çok izlenen dizisi Baht Oyunu ile parlamaktadır.

Aytaç Şaşmaz ile Birlikte Baht Oyunu Dizisinde Parlıyor!

Baht Oyunu Dizisi ile parladılar.
Baht Oyunu dizisinden kısa bir tanıtım.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.