Baklava Paylaşımı Yapan Amerikalı Yıldız Şarkıcı Halsey, Türk Çıktı

Macaristan asıllı ABD’li şarkıcı Halsey,yaptığı paylaşım ile Türk hayranlarını sevindirdi.

Yaptığı paylaşımda takipçisine cevap veren Halsey, Twitter’da bir hayranının, “Türkiye’de baklava yemeni tavsiye ediyorum” mesajına cevap veren yıldız şarkıcı, Türk DNA’sına sahip olduğunu itiraf etti.

Amerikalı yıldız şarkıcı Halsey, İnstagram’da dün paylaştığı hikayesinde gündeme oturdu. Baklava fotoğrafı paylaşan Halsey’nin bu paylaşımı Türk hayranlarını heyecanlandırmaya yetti de arttı bile.

Ünlü şarkıcı, baklava fotoğrafını, “Yavaş yavaş ev baklavasında ustalaşıyorum” notunu yazarak, mutfaktaki yeteneğini de takipçileriyle paylaşmış oldu.

Fotoğrafı gören hayranlar Halsey’e uzun süre yazarak sosyal medya hesaplarından mesaj yağmuruna tuttu. Bu olay üzerine Twitter’da da aynı konu hakkında açıklama yapan  Halsey, daha sonra Twitter’da bir hayranının kendisine, “Türkiye’de baklava yemeni tavsiye ediyorum” mesajına kayıtsız kalmayarak, Türk DNA’sına sahip olduğunu da itiraf etti.

Baklava Paylaşımı Yapan Amerikalı Yıldız Şarkıcı Halsey, Türk Çıktı

Başarılı şarkıcı, konuyla ilgili DNA testi yaptırdığını açıkladı. Ünlü şarkıcı Halsey,  “Macar asıllı olduğumu düşünerek büyüdüm. Sonra DNA testi yaptırdım ve pek de Macar olmadığımı, aslında Türk olduğumu gördüm. Sadece yüzde 11’lik bir oran ama baklavayı sevmeme yetiyor” dedi.

Halsey’in bu paylaşımından sonra Türk takipçileri Halsey’e mesaj atarak Türkiye’yi tanıttı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.