Bambaşka Görünüş Kemal Doğulu İle Büyük Değişim

Son güncelleme:

Kemal Doğulu İle Büyük Değişim Programının Konusu Nedir? Kemal Doğulu Kimdir?

Görünüşünüzdeki canınızı sıkan bölgeler artık gözünüze güzel gelseydi ne hissederdiniz? Ya hep kafanıza taktığınız görünüşümde ki bazı yerlerimi hiç beğenmiyorum diye kendinizi yiyip bitirdiğiniz o yerler değişseydi ? Kendinize Hep içinizde kalan “Ben kendimi daha güzel hissetmek istiyorum dediğiniz o imkan şuan belki de sizin elinizde. Bazen tamda umudu kesmişken birileri gelip elinizden tutuverir. Bu neden siz olmayasınız ?

Exxen‘de yayınlanmakta olan ve genel izleyici kitlesine sahip olan, ilgiyi üzerine çekmeyi başarmış Kemal Doğulu ile Büyük Değişim programı halk dilinde neydi ne olmuş ? yada ne kadar farklı olmuş? dediğimiz değişimlerin program haline getirilmiş versiyonu. Peki bu programda tam olarak neler yapılıyor? Değişimlerin önderliğinde uzmanlar mı var?

Kemal Doğulu İle Büyük Değişim

Exxen’de yayınlanmakta olan Büyük Değişim programında kendinizi uzman doktorların ve kendi alanlarında sayılamayacak başarıya imzasını atmış güzellik uzmanlarına emanet ediyorsunuz. Kemal Doğulu’nun sempatik ve içten karakteriyle doktor ve estetik ekibinin sihirli elleriyle yaşınızın en iyisi oluyorsunuz diyebilirim. Cuma günü Exxen’de yayınlanan program şuan dikkatleri oldukça üstüne çekmiş durumda. Birçok kadın kırışıklıklarından, dişlerinden, göz altı morluklarından vb. durumlardan memnun değildir. Bir değişime girmek bazen oldukça maaliyetli olabiliyor. Ve bu durum kadınları oldukça etkileyebiliyor. Kemal Doğulu’nun sunduğu program Büyük Değişim sayesinde sizde hayallerinize adım atabilir ve kendinizle daha barışık olabilirsiniz. Eğer görünüşünüzden memnunsanız programı izleyerek değişime uğramış insanların duygularını paylaşabilirsiniz.

Kemal Doğulu Kimdir ?

14 Ekim 1979′ hayata gözlerini açan kemal doğulu oyunculuk yapan Kadir Doğulu’nun kardeşidir. Daha çok küçük yaşlardayken kuzeninin kuaför dükkanında çıraklık yapmaya başladı. Üniversite olarak tercihini Urfa Harran Üniversitesi Pazarlama Bölümü’nden yana yaptı.

Kuzeninin İstanbul‘da bulunan Kuaför dükkanında kariyerine adım adım yürümeye başladı. Saç tasarımları yapmaya başlayan Doğulu, zamanla makyaja da  merak sarıp makyajda yapmaya başladı.

Kemal Doğulu, birçok ünlü ismin imaj danışmanlığını da yaptı. Örneğin; Seda Sayan, Hande Yener, Sıla, Gökhan Özen, Nil Karaibrahimgil, Demet Akalın gibi ünlü isimler.

ilk sıngle çalışması olan Hande Yener’in klibinin fotoğrafçılığını üstlendi ve yavaş yavaş tanınmaya başladı. Ardından 2014 yılında Nişantaşı’nda bir kuaför salonu açtı.2014 yılı Eylül ayında başlayan “Bu Tarz Benim” yarışma programında Jüri üyeliği yapan doğulu, “İşte Benim Stilim” yarışmasında ise üne kavuştu.

2016 yılında beklenmeyen ufak bir kaza yaşandı ve Kemal doğulu yaralandı. Geçirdiği kazayla ilgili farklı ve kötü yorumlar yapıldı ve Doğulu uzun süren bir sessizliğin içinde kaldı. Sonrasında yapılan büyük beden moda yarışması “Doya Doya Moda” ile sessizliğini bozdu. Şuan ise Exxen’de yayınlanmakta olan Kemal Doğulu ile Büyük Değişim programında kariyerine devam ediyor.

Kemal Doğulu İle Büyük Değişim Programına Başvuru için:

https://buyukdegisim.tv/

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.