Bankacılığın Geleceğini Değiştirecek Celsius

Son güncelleme:

Celsius (CEL), mobil uygulama üzerinden erişilebilen, blockchain tabanlı bir kripto para birimi platformudur. Platform, finansal hizmetlerin toplum için olması gerektiği inancına dayanıyor. CEL, geleneksel finans kurumlarında bulunmayan küratörlü finansal hizmetlere erişim sağlar. İnsanların eline güç vererek bankacılığın geleceğini değiştirmeyi amaçlayan ilk blockchain tabanlı ve tamamen şeffaf finansal hizmettir. Sahipler, varlıklarını Celsius Cüzdanına devrederek faiz kazanabilir ve yıllık faiz oranları %4,95 gibi düşük ve teminat karşılığında ABD Doları ödünç alabilirler.

Celsius Değeri ₺3,80 TRY

Celsius Network’ü kullanmak güvenli midir?


Evet, Celsius Ağı sizin için güvenlidir. Şirket, 2017 yılında Alex Mashinsky (CEO) ve Daniel Leon (Kurucu Başkan) tarafından kuruldu. Mashinsky, New York City metrolarına cep telefonu hizmeti ve ücretsiz WiFi getiren, ABD uçuşlarında WiFI sağlayan ve IP üzerinden Ses (VoIP) yaratan çalışmaları ile dikkat çekiyor. Ve Leon, sosyal girişimci olarak başarılı bir kariyere sahip, Atlis Labs, Beyon3D ve GroundLink dahil olmak üzere çeşitli kuruluşlarda lider olarak hizmet veriyor.

Piyasa Değeri ₺906.715.975 TRY

Tokenomik

Jetonun fiyatı, jetonu elinde tutmayı, CEL’de %30 daha fazla faiz kazancı elde etmeyi veya kredileri %30 indirimle geri ödemek için CEL’i kullanmayı seçerek CEL’i destekleyen kişi sayısı ile doğru orantılıdır.

CEL ekonomisi, kripto para piyasası yerine CEL topluluğuna bağlıdır. CEL ekonomisi, topluluk büyüdükçe ve kullanıcılar faiz geliri elde etmek için daha fazla para yatırdıkça hareket eder.

CEL, piyasaya sürüldüğünden beri Bitcoin ve Ethereum’dan daha iyi performans gösteren bir varlık olmuştur. Bunun temel nedeni, CEL’in spekülatif bir varlık olmamasıdır. CEL, faiz kazanmak, kredi almak ve talebe dayalı bir platforma yatırım yapmak isteyen kişilerin taleplerine bağlıdır.

Celsius Ağı, CEL cüzdanlarını, topluluk tarafından tutulan varlıkları, faiz gelirinin dağıtımı için satın alınan varlıkları ve daha fazlasını izlemenizi sağlar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.